خرس ولنتاین خرس ولنتاین
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

خرس ولنتاین

وضعیت موجود
قیمت 138000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری رز بافت

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری رز بافت آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری هنری در بافت و تولید عروسک های بافتنی فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی و دوخت محصولات خودرا بصورت سنتی و دست دوز و با کیفیت بالا، به مشتریان خود عرضه می کند.

عروسک خرس ولنتاین

عروسک چیست؟

 عروسک محصولی است جهت سرگرمی و بازی کودکان و گاهاً نوجوانان که بسیار پرطرفدار نیز هستند. عروسک ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند و می توان بطور کلی گفت، عروسک ها را بر اساس جنسیت دختر یا پسر، تولید می کنند. گروهی دیگر از عروسک ها بر اساس شکل و شخصیت خاصی تولید می شود. بعنوان مثال از شخصیت های ابر قهرمان تا انسان های معمولی و باربی، افراد مشهور و حتی حیوانات و شخصیت های کارتونی می توانیم گروه های بسیار مختلف و متنوعی از عروسک ها را در بازار مشاهده کنیم. به جرات می توان گفت عروسک ها نه تنها بین کودکان و نوجوانان بلکه بین بزرگسالان نیز بسیار محبوب هستند و به بیان دیگر، عروسک ها مانند پل ارتباطی بین کودکان و بزرگسالان می باشد.

روز عشق (ولنتاین)، روزی است که برای اولین بار توسط مسیحیان مطرح شد و در این روز مقدس، خانم ها و آقایانی که رابطه عاشقانه باهم دارند بیش از روزهای عادی بهم توجه کرده و با دادن کادو به همدیگر، علاوه بر مقدس شمردن این روز، عشق و توجه خود را متوجه یکدیگر می کنند. این روز بصورت سالیانه در تاریخ 14 فوریه برگزار می شود. گفته می شود برای اولین بار، این جشن در زمان قدیس والنتین در کلیسای کاتولیک برگزار شده است. مهمترین کادو در آن زمان اهدای یک شاخه گل سرخ به معنای آتش عشق بوده که با گذشت زمان، علاوه بر فراگیری این جشن در سراسر دنیا، کادوها نیز متفاوت تر و مدرن تر شدند و نه تنها گل سرخ بلکه کادوهای دیگری چون خرس و عروسک و ... نیز به کادوها افزوده شدند.

یکی از مهمترین اثرات عروسک ها در زندگی کودکان و نوجوانان، افزایش قدرت تخیل و بالا بردن و پرورش استعدادهای نهفته آنها می باشد

از انواع مختلف عروسک، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- عروسک متریوشکا: عروسک های تو در توی روسی که از چوب ساخته می شوند.

2- عروسک سرامیکی چینی بیسکو

3- عروسک باربی

4- عروسک توپی

5- عروسک پوست ذرت

6- عروس باز متولد شده

7- عروسک چینی

8- عروسک پاپت

تیم اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی گالری رزبافت که در زمینه بافت و تولید عروسک های خاص و دست دوز تجربه بسیار بالایی دارد، سهم خود را برای شادتر شدن کودکان دلبند شما، صرف هزینه های کمتر و همچنین خرید محصولات با کیفیت، ایفا کند.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید