سینی پذیرایی ماهی سینی پذیرایی ماهی
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

سینی پذیرایی ماهی

وضعیت موجود
قیمت 170000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 

رزین چیست؟

نام دیگر رزین، اَنگُم (Resin) می باشد که پایه ای ترین ماده تشکیل دهنده آن در زمان های بسیار قدیم، شیره درختان بود که در فصل بهار، این شیره هارا استخراج و مورد استفاده قرار می دادند.

معمولاً از رزین ها برای شکل دهی های بسیار خاص استفاده می شود.رزین ها از مواد معدنی طبیعی و مصنوعی تشکیل می شوند. قابلیت شکل پذیری بالا محصولات رزینی باعث شده این محصولات برای تزئینات و اکسسوری های شخصی بسیار پرطرفدار شوند.

از جمله رایج ترین رزین های کاربردی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- رزین اکریلیک

2- رزین آلکیدی

3- رزین وینیل استر

4- رزین پلی استر

5- رزین پلی یورتان

6- رزین اپوکسی

 

 جهت بررسی بیشتر کالا، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

سینی چیست؟

سینی (طبق)، وسیله ای است برای حمل وسائل دیگر از جمله لوازم پذیرایی مانند بشقاب، لیوان، قاشق و چنگال و .... سینی ها در ابعاد و اندازه مختلف، طرح های گوناگون و جنس مواد اولیه متنوع تولید می شوند. معمولاً ویژگی اصلی سینی ها را می توان اینگونه بیان کرد که به شکل دایره، بیضی یا مستطیل بوده، دارای سطح صاف، لبه های 1 الی 3 سانتی متر و عمق کم می باشند.

همانطور که گفته شد، جنس مواد اولیه برای تولید سینی ها با گذشت زمان تغییر کرده و روز به روز سینی ها نیز پیشرفته تر می شوند. از نمونه سینی های چوبی ساده و قدیمی تا طبق های چوبی شکیل و طرح دار و در نتیجه امروزه با سینی های فلزی روبرو می شویم که علاوه بر تغییرات جنس بدنه، ابعاد و طرح آنها نیز دستخوش تغییرات چشمگیری شده است.

از جمله پرطرفدارترین سینی های موجود در فروشگاه اَرژَن مارکت، سینی طرح هستی و سینی گل و مرغ ایرانی هستند.

 گالری های مختلفی در زمینه محصولات رزینی با ارژن مارکت همکاری می کنند که از جمله آنها می توان به گالری بَک، گالری نلی و گالری نیک اشاره کرد. تمام گالری های همکار با ما، با توجه به خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین دست ساز بودن کالا هایشان، تلاش خود را کرده اند که باکیفیت ترین محصولات رزینی را با هزینه ای کمتر از محصولات دست ساز دیگر، در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.