دستبند ماه تولد کد 022 دستبند ماه تولد کد 022
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

دستبند ماه تولد کد 022

وضعیت موجود
قیمت 130000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری Vidart

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری Vidart آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که گالری Vidart در بخش نقاشی و اکسسوری شخصی فعالیت خود را آغاز کرده، طراحی و ساخت محصولات خود را نیز با کیفیت بسیار بالا، به مشتریان خود عرضه می کند.

دستبند ماه تولد کد 022

دستبند نامی آشنا برای همه افراد می باشد. این اسم برای خانم ها و آقایان کاملاً شناخته شده بوده و نوعی اکسسوری می باشد که آقایان یا بانوان جهت تزئینات و زیبایی شخصی، آن را به دست خود می اندازند. دستبندها همانند بندپایان، زیرمجموعه های بسیار زیادی دارند. از انواع مختلف دستبند می توان به طرح و جنس بند آنها، نوع بسته شدن دستبند توسط قفل، آهنربا و ...، جنس و طرح پلاک، نوع سنگ های مصرفی در دستبند، نوع بافت و ... اشاره کرد.

گالری Vidart با تجربه و هنر خود، اکسسوری های بسیار خاصی تولید می کند. این گالری با توجه به دانش طراحان خود، خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین وجود روح دست ساز بودن محصولات، تلاش کرده است که در راستای ارائه بهترین اکسسوری ها با قیمت مناسب، مشتریان خود را راضی نگه داشته و روز بروز بیش از پیش شناخته شود.

تیم اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی محصولات خاص گالری Vidart که در زمینه طراحی، ساخت اکسسوری و نقاشی های بین المللی، تجربه بسیار بالایی دارد، سهم خود را برای داشتن حس لذت بیشتر، صرف هزینه های کمتر و همچنین خرید محصولات با کیفیت، ایفا کند.

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید