زیراستکانی چشم نظر کد 026 زیراستکانی چشم نظر کد 026
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

زیراستکانی چشم نظر کد 026

وضعیت موجود
قیمت 60000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری Vidart

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری Vidart آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که گالری Vidart در بخش نقاشی و اکسسوری فعالیت خود را آغاز کرده، طراحی و ساخت محصولات خود را نیز با کیفیت بسیار بالا، به مشتریان خود عرضه می کند همچنین این گالری با ارزش، با توجه به طرح های خاص خود، در نمایشگاه های بین المللی شرکت کرده و نه تنها در ایران بلکه در کشورهای اروپایی و امریکا نیز به جهت ارائه طرح های بسیار با کیفیت و خاص، شناخته شده است.

زیراستکانی (نلبکی) طرح چشم نظر

نلبکی (نعلبکی) نامی آشنا برای ایرانیان است. زیراستکانی نوعی اکسسوری مخصوص اسباب منزل می باشد که به دو دلیل آنرا زیر لیوان، استکان یا فنجان استفاده می کنند. اول بعنوان بیان احترام به مهمان و دوم برای زودتر سرد شدن چای (مایع داغ) درون لیوان یا استکان.

همانطور که از توضیحات مشخص است، نلبکی یا زیراستکانی ابزاری است مشابه بشقاب با این تفاوت که ابعاد آن از بشقاب کوچکتر و از لیوان یا استکان بزرگتر است. در سال های اخیر نلبکی و زیراستکانی ها نیز دستخوش تغییر و تحول شده و می توانیم انواع مختلف طرح و رنگ را در میان این گروه از ابزارهای پرطرفدار در خانه ایرانیان مشاهده کنیم. در زمان های قدیم همه زیراستکانی ها کمی گود بودند و البته دارای شکل هندسی دایره ای، امروزه از زیراستکانی های متنوعی استفاده می شود که علاوه بر تنوع شکل های هندسی، با خلاقیت آمیخته شده در طرح ها، می توان طرح های اعجاب انگیزی را مشاهده کرد.

گالری Vidart با تجربه و هنر خود، اکسسوری های بسیار خاصی تولید می کند. این گالری با توجه به دانش طراحان خود، خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین وجود روح دست ساز بودن محصولات، تلاش کرده است که در راستای ارائه بهترین اکسسوری ها با قیمت مناسب، مشتریان خود را راضی نگه داشته و روز بروز بیش از پیش شناخته شود.

تیم اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی محصولات خاص گالری Vidart که در زمینه طراحی، ساخت اکسسوری و نقاشی های بین المللی، تجربه بسیار بالایی دارد، سهم خود را برای داشتن حس لذت بیشتر، صرف هزینه های کمتر و همچنین خرید محصولات با کیفیت، ایفا کند.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید