پیکسل سوزنی با عکس دلخواه پیکسل سوزنی با عکس دلخواه
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

پیکسل سوزنی با عکس دلخواه

وضعیت موجود
قیمت 100000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری هنری Vidart

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری هنری Vid آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که گالری هنری Vid در بخش نقاشی و اکسسوری شخصی فعالیت خود را آغاز کرده، طراحی و ساخت محصولات خود را نیز با کیفیت بسیار بالا، به مشتریان خود عرضه می کند.

پیکسل سوزنی با عکس دلخواه

پیکسل در سال های اخیر، نامی آشنا برای جوانان می باشد. پیکسل نوعی از اکسسوری می باشد که آقایان یا بانوان جهت تزئینات و زیبایی شخصی، آن را به سینه، کیف و لباس خود وصل می کنند. پیکسل ها زیرمجموعه های بسیار زیادی دارند. از انواع مختلف آنها می توان به نوع بسته شدن پیکسل توسط قفل، سنجاق، آهنربا و ...، جنس و طرح پیکسل و تصاویر موجود بر روی پیکسل اشاره کرد.

گالری هنری Vid با تجربه و هنر خود، اکسسوری های بسیار خاصی تولید می کند. این گالری با توجه به دانش طراحان خود، خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین وجود روح دست ساز بودن محصولات، تلاش کرده است که در راستای ارائه بهترین اکسسوری ها با قیمت مناسب، مشتریان خود را راضی نگه داشته و روز بروز بیش از پیش شناخته شود.

تیم اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی محصولات خاص گالری هنری Vid که در زمینه طراحی، ساخت اکسسوری و نقاشی های بین المللی، تجربه بسیار بالایی دارد، سهم خود را برای داشتن حس لذت بیشتر، صرف هزینه های کمتر و همچنین خرید محصولات با کیفیت، ایفا کند.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید