دستبند لانچر دستبند لانچر
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

دستبند لانچر

وضعیت موجود
قیمت 60000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری هنری بَک

در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری هنری بک آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که گالری هنری بک در بخش اکسسوری های شخصی فعالیت خود را آغاز کرده، طراحی و ساخت محصولات خود را نیز با کیفیت بسیار بالا، به مشتریان خود عرضه می کند

ست دستبند زنانه و مردانه لانچر

دستبند نامی آشنا برای همه افراد می باشد. این اسم برای خانم ها و آقایان کاملاً شناخته شده بوده و نوعی اکسسوری می باشد که آقایان یا بانوان جهت تزئینات و زیبایی شخصی، آن را به دست خود می اندازند. دستبندها همانند بندپایان، زیرمجموعه های بسیار زیادی دارند. از انواع مختلف دستبند می توان به طرح و جنس بند آنها، نوع بسته شدن دستبند توسط قفل، آهنربا و ...، جنس و طرح پلاک، نوع سنگ های مصرفی در دستبند، نوع بافت و ... اشاره کرد.

گالری هنری بک با تجربه و هنر خود، قاب های بسیار خاصی تولید می کند. این گالری با توجه به دانش طراحان خود، خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین وجود روح دست ساز بودن محصولات، تلاش کرده است که در راستای ارائه بهترین قاب و کاور موبایل با قیمت مناسب، مشتریان خود را راضی نگه داشته و روز بروز بیش از پیش شناخته شود.

تیم اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی محصولات خاص گالری هنری بک که در زمینه طراحی و ساخت اکسسوری، تجربه بسیار بالایی دارد، سهم خود را برای داشتن حس لذت بیشتر، صرف هزینه های کمتر و همچنین خرید محصولات با کیفیت، ایفا کند.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 بدلیل دست ساز بودن محصولات، وجود کمی تغییر در نمونه های نهایی وجود دارد.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید