گوشواره شفق گوشواره شفق
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

گوشواره شفق

وضعیت موجود
قیمت 80000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری هنری بَک

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری هنری بک آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که گالری هنری بک در بخش اکسسوری های شخصی فعالیت خود را آغاز کرده، طراحی و ساخت محصولات خود را نیز با کیفیت بسیار بالا، به مشتریان خود عرضه می کند.

گوشواره رزینی شفق

گوشواره نوعی اکسسوری می باشد که آقایان یا بانوان جهت تزئینات و زیبایی شخصی، آن را به گوش آویزان می کنند. طبق مطالعات باستان شناسی، اولین تنوع گوشواره در دوران ایلامی ها ساخته شده و مورد استفاده قرار گرفته است. این گوشواره ها بعدها تغییراتی داشته و در دوران هخامنشی نیز می توانیم آثار آن را ببینیم که حتی مردان هخامنشی و مصریان باستان، از گوشواره ها برای اهداف مختلف استفاده می کردند. یکی از آخرین نمونه های پیدا شده باستانی، کشف جسد مرد نمکی (مربوط به دوران ساسانیان) بود که این مرد، گوشواره ای از جنس طلا بر گوش خود آویزان کرده بود.

از انواع مختلف گوشواره، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- گوشواره آویزان

این مدل از گوشواره از بخش نرم گوش و بصورت عمودی (قدی) به سمت پایین آویزان می شود.

2- گوشواره های میخی

این نوع گوشواره در ایران دارای طرفداران خاص خود است و با استفاده از پینی که این نوع گوشواره دارد، می توان گوشواره را توسط پینی که پشت نرمی گوش قرار می گیرد، روی گوش نگه داشت.

3- گوشواره حلقه ای ( چنبره)

این گوشواره برخلاف مدل های قبلی، دارای قفل مجزا نیست و بیشتر شبیه به جاسوئیچی می ماند. گوشواره را از سوراخ گوش عبور داده و بعد از چرخاندن آن، دو طرف گوشواره را درون هم فرو می کنند.

4- کلیپس گوشواره (گوشواره های کلیپسی)

این گوشواره همانطور که از اسمش مشخص است، ترکیبی از گوشواره و کلیپس است. بدلیل اینکه نحوه قفل شدن در این نوع گوشواره امن نمی باشد، استفاده از گوشواره های کلیپسی اصل یا دارای سنگ های گران قیمت به هیچ وجه گیشنهاد نمی شود زیرا گوشواره روی گوش قرار می گیرد و براحتی امکان جدا شدن از گوش را دارد.

گوشواره ها، زیرمجموعه های بسیار زیادی دارند. از انواع مختلف آنها می توان به نوع بسته شدن گوشواره توسط قفل، آهنربا و ...، جنس و طرح گوشواره، جنس و طرح میله و قفل، نوع سنگ های مصرفی، نوع بافت و ... اشاره کرد.

گالری هنری رها با تجربه و هنر خود، اکسسوری های بسیار خاصی تولید می کند. این گالری با توجه به دانش طراحان خود، خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین وجود روح دست ساز بودن محصولات، تلاش کرده است که در راستای ارائه بهترین اکسسوری ها با قیمت مناسب، مشتریان خود را راضی نگه داشته و روز بروز بیش از پیش شناخته شود.

تیم اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی محصولات خاص گالری هنری رها که در زمینه طراحی و ساخت اکسسوری، تجربه بسیار بالایی دارد، سهم خود را برای داشتن حس لذت بیشتر، صرف هزینه های کمتر و همچنین خرید محصولات با کیفیت، ایفا کند.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 بدلیل دست ساز بودن محصولات، احتمال وجود تغییراتی کوچک در محصول نهایی وجود دارد.

 

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید