زیر لیوانی طرح کهربا زیر لیوانی طرح کهربا
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

زیر لیوانی طرح کهربا

وضعیت موجود
قیمت 220000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری هنری زیبا (beauty)

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری هنری زیبا آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری در بخش اکسسوری های شخصی و تزئینات منزل رزینی فعالیت خود را آغاز کرده، طراحی و ساخت محصولات خود را نیز با کیفیت بسیار بالا، به مشتریان خود عرضه می کند.

 

زیر لیوانی طرح کهربا (5 عدد)

 رزین چیست؟

نام دیگر رزین، اَنگُم (Resin) می باشد که پایه ای ترین ماده تشکیل دهنده آن در زمان های بسیار قدیم، شیره درختان بود که در فصل بهار، این شیره هارا استخراج و مورد استفاده قرار می دادند.

معمولاً از رزین ها برای شکل دهی های بسیار خاص استفاده می شود.رزین ها از مواد معدنی طبیعی و مصنوعی تشکیل می شوند. قابلیت شکل پذیری بالا محصولات رزینی باعث شده این محصولات برای تزئینات و اکسسوری های شخصی بسیار پرطرفدار شوند.

از جمله رایج ترین رزین های کاربردی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- رزین اکریلیک

2- رزین آلکیدی

3- رزین وینیل استر

4- رزین پلی استر

5- رزین پلی یورتان

6- رزین اپوکسی

 

زیر لیوانی (زیر استکانی)

نلبکی (نعلبکی) نامی آشنا برای ایرانیان است. زیراستکانی نوعی اکسسوری مخصوص اسباب منزل می باشد که به دو دلیل آنرا زیر لیوان، استکان یا فنجان استفاده می کنند. اول بعنوان بیان احترام به مهمان و دوم برای زودتر سرد شدن چای (مایع داغ) درون لیوان یا استکان.

همانطور که از توضیحات مشخص است، نلبکی یا زیراستکانی ابزاری است مشابه بشقاب با این تفاوت که ابعاد آن از بشقاب کوچکتر و از لیوان یا استکان بزرگتر است. در سال های اخیر نلبکی و زیراستکانی ها نیز دستخوش تغییر و تحول شده و می توانیم انواع مختلف طرح و رنگ را در میان این گروه از ابزارهای پرطرفدار در خانه ایرانیان مشاهده کنیم. در زمان های قدیم همه زیراستکانی ها کمی گود بودند و البته دارای شکل هندسی دایره ای، امروزه از زیراستکانی های متنوعی استفاده می شود که علاوه بر تنوع شکل های هندسی، با خلاقیت آمیخته شده در طرح ها، می توان طرح های اعجاب انگیزی را مشاهده کرد.

گالری های مختلفی در زمینه محصولات رزینی با ارژن مارکت همکاری می کنند که از جمله آنها می توان به گالری بَک، گالری نلی و گالری نیک اشاره کرد. تمام گالری های همکار با ما، با توجه به خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین دست ساز بودن کالا هایشان، تلاش خود را کرده اند که باکیفیت ترین محصولات رزینی را با هزینه ای کمتر از محصولات دست ساز دیگر، در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

 جهت بررسی بیشتر کالا، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 بدلیل دست ساز بودن محصولات، وجود کمی تغییر در نمونه های نهایی وجود دارد.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید