Web Analytics
حلقه (انگشتر) بهاری
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

حلقه (انگشتر) بهاری

وضعیت موجود
قیمت 145000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری هنری Nik

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری هنری نیک آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که گالری هنری بک در بخش اکسسوری های شخصی فعالیت خود را آغاز کرده، طراحی و ساخت محصولات خود را نیز با کیفیت بسیار بالا، به مشتریان خود عرضه می کند.

 حلقه بهاری

حلقه دست (انگشتر) نامی آشنا و شناخته شده برای آقایان و بانوان است که نوعی اکسسوری بوده و جهت تزئینات و زیبایی شخصی، آن را بر روی دست استفاده می کنند. انگشترها، زیرمجموعه های بسیار زیادی دارند. از انواع مختلف آنها می توان به جنس حلقه (بدنه) انگشتر، جنس نگین یا سنگ، نوع تراش خوردن انگشتر و ... اشاره کرد.

انگشترها برای اهداف خاصی استفاده می شوند از جمله حلقه های ازدواج، انگشترهای خانوادگی که از پدر یا مادر به فرزندان و نوادگان به ارث می رسد. تعدادی از انواع انگشترهای پرطرفدار را در زیر بررسی خواهیم کرد.

1- انگشتر عقیق

این انگشتر بیشتر توسط رکاب نقره استفاده شده و سنگ عقیق بر روی آن قرار می گیرد.

2- انگشتر ازدواج

این انگشتر بعنوان نماد و نشان عهد و پیمان بین زن و مرد ساخته شده و خود به گروه بندی های بسیار متنوع و مختلفی تقسیم می شود.

3- انگشترهای نمادین (سمبلیک)

این انگشتر بیشتر برای گروه ها و فرقه های خاصی می باشد که توسط آن می توانند هم گروهی های خود را شناخته و عقاید خود را به اشتراک بگذارند.

4- انگشترهای رزینی

این انگشترها نسبت به موارد فوق بسیار جدیدتر بوده و تلفیقی از خلاقیت و هنر جدید را در بر می گیرد. این انگشترها با استفاده از موارد رزین اپوکسی ساخته می شوند که گاهاً با چوب یا مواد دیگر نیز ترکیب می شوند.

گالری هنری نیک با تجربه و هنر خود، اکسسوری های بسیار خاصی تولید می کند. این گالری با توجه به دانش طراحان خود، خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین وجود روح دست ساز بودن محصولات، تلاش کرده است که در راستای ارائه بهترین اکسسوری ها با قیمت مناسب، مشتریان خود را راضی نگه داشته و روز بروز بیش از پیش شناخته شود.

تیم اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی محصولات خاص گالری هنری نیک که در زمینه طراحی و ساخت اکسسوری، تجربه بسیار بالایی دارد، سهم خود را برای داشتن حس لذت بیشتر، صرف هزینه های کمتر و همچنین خرید محصولات با کیفیت، ایفا کند.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 بدلیل دست ساز بودن محصولات، وجود کمی تغییر در نمونه های نهایی وجود دارد.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید