Arzhan Market handicrafts | صنایع دستی ارژن مارکت لوستر چوبی افرا
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

لوستر چوبی افرا

وضعیت موجود
قیمت 680000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 صنایع دستی چوبی سامار

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید صنایع دستی چوبی سامار آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری در بخش تولید و ساخت وسائل چوبی منزل فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی محصولات خودرا بصورت سنتی و دست ساز و با کیفیت مناسب، به مشتریان خود عرضه می کند.

لوستر چوبی افرا (دست ساز)

 لوستر چیست؟

چهل چراغ (لوستر یا نور افشان)، وسیله ای است که از آن به دو منظور عمده استفاده می کنند:

1- ایجاد روشنایی بیشتر در منزل

2- زیبایی بیشتر در دکوراسیون منازل

قبل از اینکه درباره لوستر و انواع آن صحبت کنیم، ابتدا با واژه لوستر و تاریخچه ای کوتاه از آن آشنا خواهیم شد.

لوستر (Lustre) ریشه در زبان فرانسوی داشته و نام های دیگر آن عبارتند از: نورافشان، چهل چراغ یا چل چراغ. یکی از مهمترین کاربردهای لوستر، پرنورتر شدن منزل در نقطه ای ثابت و خاص می باشد. بعنوان مثال در نظر بگیرید شما می خواهید در پذیرایی خود، در نقطه ای به شعاع 3 متر، فضایی نورانی داشته باشید و این امر تنها در صورتی امکانپذیر است که تعداد زیادی لامپ مورد استفاده قرار بگیرد یا اینکه در فواصل مشخص و ثابت، چندین لامپ را وصل کنید.

بزرگترین لوستری که تابحال در جهان تولید و مورد استفاده قرار گرفته است، لوستری است با 750 لامپ و وزنی حدود 4500 کیلوگرم که از طرف ملکه ویکتوریا هدیه داده شده است و اکنون در استانبول و کاخ دلمه باغچه نگهداری می شود.

لوسترها با توجه به چندشاخه بودنشان و همچنین ورودی های چندگانه جهت نصب لامپ های مختلف، می توانند تعداد زیادی لامپ را بر روی خود نگه داشته و علاوه بر زیبایی، نور قابل توجهی برای پذیرایی نیز تولید کنند.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که لامپ های نسل جدید نوری بسیار زیادی را در فضای نسبتاً بزرگ می توانند برای ما فراهم کنند اما خیلی از افراد، با این مساله که تنها 1 لامپ تکی از سقف پذیرایی آویزان باشد، مشکل دارند و جنبه زیبایی منزل را نیز در نظر می گیرند.

لوسترها بیش از 20 نوع دسته بندی مختلف دارند که هر ساله به تعداد و تنوع این محصولات افزوده می شود. از جمله مهمترین دسته بندی های این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- لوسترهای بزرگ و مجلسی

2- لوستر سقفی در ابعاد مختلف

3- لوسترهای مدرن

4- لوستر های مخصوص آشپزخانه و اتاق کودکان

5- لوسترهای کلاسیک و لاکچری

 گالری سامار با توجه به خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین دست ساز بودن کالا های خود، تلاش خود را کرده است که باکیفیت ترین صنایع چوبی را با هزینه ای کمتر از محصولات دست ساز دیگر، در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

تیم تخصصی اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی گالری های مختلف و بررسی کیفیت کالاهای خاص و پرکاربرد آنها، بهترین اجناس در زمینه لوازم منزل چوبی خاص و عامه پسند را برای همه عزیزان در هر رده سنی و سلیقه ای فراهم آورد.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید