میز چوبی افرا میز چوبی افرا
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

میز چوبی افرا

وضعیت موجود
قیمت 1350000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 صنایع دستی چوبی سامار

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید صنایع دستی چوبی سامار آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری در بخش تولید و ساخت وسائل چوبی منزل فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی محصولات خودرا بصورت سنتی و دست ساز و با کیفیت مناسب، به مشتریان خود عرضه می کند.

میز چوبی افرا (دست ساز)

 میز چیست؟

میزها نامی آشنا برای تمام افراد جهان هستند و با توجه به کاربردهای متفاوت آنها، دارای شکل های متنوعی نیز هستند که آنها را بررسی خواهیم کرد اما اجازه دهید طبق رسم همیشگی اَرژَن مارکت، ابتدا تاریخچه ای کوتاه از میزها را بررسی کنیم.

معمولاً از میزها برای نگه داشتن یا گذاشتن وسائل بر روی آن استفاده می شود که این وسائل می تواند ابزار کار باشد یا تجهیزات پذیرایی از مهمانان و ... . قدیمی ترین میزها را می توان به مصر باستان نسبت داد و طبق کشفیات دانشمندان و باستان شناسان، اولین میزها در زمان مصر باستان و فراعنه بوده است. جالب است بدانید جنس این میزها معمولاً از سنگ یا فلز بوده و بیشتر برای پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار می گرفته. در کنار مصریان، یونانی ها و رومی ها نیز از میز استفاده می کردند.

به جرات می توان گفت امروزه در هر خانه ای می توان میزهای متنوعی را مشاهده کرد. با گذشت زمان، میزها نه تنها برای پذیرایی و قرار دادن وسائل، بلکه برای کاربردهای مختلفی تولید شده و مورد استفاده قرار گرفتند.

از مهمترین کاربردهای میزها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- میز پذیرایی از مهمانان

2- میز غذاخوری

3- میز تلویزیون

4- میزهای اداری

5- میزهای مخصوص کامپیوتر

6- میزهای مخصوص بیمارستان (اتاق عمل)

7- میز توالت

8- میز تحریر

9- میز کنفرانس

در کنار میزها همچنین از صندلی نیز استفاده می شود که مهمان یا فردی که بر روی میز کار دارد، می تواند بر روی صندلی بنشیند و با تسلط کامل، کار خود را انجام دهد. بعضی از میزها دارای لولا بوده و قابلیت باز و بسته شدن نیز دارند که این امر بیشتر برای مکان هایی استفاده می شود که قصد دارند میز جای کمتری را اشغال کند. در این میزها، فرد در حین کار میز را باز کرده و پس از انجام کار، میز را جمع می کند تا فضای کمتری توسط آن اشغال شود.

تعدادی دیگر از میزها قابلیت تنظیم ارتفاع دارند و برای خانواده هایی مناسب است که قصد دارند از یک میز مشترک بصورت خانوادگی استفاده کنند. در نهایت ارتفاع میز برای پدر، مادر و فرزندان خانواده متفاوت بوده و براحتی می توانند ارتفاع مناسب را تنظیم کنند.

شکل اولیه میزها بصورت یک صفحه گرد یا مستطیلی به همراه 4 عدد پایه بود اما امروزه می توانیم میزهایی با اشکال هندسی متفاوت و تعداد پایه های کمتر یا بیشتر از 4 پایه نیز مشاهده کنیم. میزهای 3 پایه بیشتر در قرن 19 و 20 میلادی در بخش هایی از قاره اروپا، برای مهمانی های چای خوری یا قرار دادن شمع بر روی آنها استفاده می شدند.

 گالری سامار با توجه به خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین دست ساز بودن کالا های خود، تلاش خود را کرده است که باکیفیت ترین صنایع چوبی را با هزینه ای کمتر از محصولات دست ساز دیگر، در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

تیم تخصصی اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی گالری های مختلف و بررسی کیفیت کالاهای خاص و پرکاربرد آنها، بهترین اجناس در زمینه لوازم منزل چوبی خاص و عامه پسند را برای همه عزیزان در هر رده سنی و سلیقه ای فراهم آورد.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید