تابلو فانتزی ویترای (سالگرد ازدواج) تابلو فانتزی ویترای (سالگرد ازدواج)
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

تابلو فانتزی ویترای (سالگرد ازدواج)

وضعیت موجود
قیمت 100000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 هنر ویترای چیست؟

ویترای هنر رنگ کردن شیشه است. هنری زیبا که در گذشته با کنار هم قرار دادن تکه شیشه های رنگی برای تزئین مکان های عمومی مانند معبد و کلیسا آغاز شد و امروزه به شیوه ای کاملا حرفه ای و جذاب در دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد.

بنا بر شواهد و مدارک بدست آمده هنر رنگ آمیزی شیشه در اروپا همزمان با ساخت کلیساهایی با پنجره های با شکوه متولد شده است. بسیاری از اطلاعاتی که ما از ساخت شیشه های رنگی از قرون وسطی داریم از یک راهب آلمانی قرن دوازدهم که خود را تئوفیلوس می نامد بدست آمده است.

با پیشرفت علم و هنر، مواد معدنی که برای رنگی کردن شیشه استفاده می شد جای خود را به رنگ های شیمیایی داد و این امکان برای هنرمندان بوجود آمد که علاوه بر شیشه بتوانند بر روی چوب، سرامیک و طلق و پلکسی گلاس به نقاشی بپردازند.

 اگر شخصی هستید که از رنگی بودن اطراف خود لذت می برید، توصیه میکنیم حتما ویترای را تجربه کنید. برای نقاشی بر روی ظروف کوچک نیازی به مهارت نقاشی ندارید و با یک طرح ساده می توانید نقش زیبایی تولید کنید اما اگر می خواهید ویترای را در دکوراسیون خود داشته باشید باید حتما به متخصص این کار مراجعه کنید.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید