سینی گل و مرغ ایرانی سینی گل و مرغ ایرانی
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

سینی گل و مرغ ایرانی

وضعیت موجود
قیمت 300000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری هنری نقاشی مونس

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری هنری نقاشی مونس آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری در بخش نقاشی بر روی محصولات چوبی فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی محصولات خودرا بصورت سنتی و دست ساز و با کیفیت مناسب، به مشتریان خود عرضه می کند.

سینی نقاشی شده چوبی

 سینی چیست؟

سینی (طبق)، وسیله ای است برای حمل وسائل دیگر از جمله لوازم پذیرایی مانند بشقاب، لیوان، قاشق و چنگال و .... سینی ها در ابعاد و اندازه مختلف، طرح های گوناگون و جنس مواد اولیه متنوع تولید می شوند. معمولاً ویژگی اصلی سینی ها را می توان اینگونه بیان کرد که به شکل دایره، بیضی یا مستطیل بوده، دارای سطح صاف، لبه های 1 الی 3 سانتی متر و عمق کم می باشند.

همانطور که گفته شد، جنس مواد اولیه برای تولید سینی ها با گذشت زمان تغییر کرده و روز به روز سینی ها نیز پیشرفته تر می شوند. از نمونه سینی های چوبی ساده و قدیمی تا طبق های چوبی شکیل و طرح دار و در نتیجه امروزه با سینی های فلزی روبرو می شویم که علاوه بر تغییرات جنس بدنه، ابعاد و طرح آنها نیز دستخوش تغییرات چشمگیری شده است.

گالری هنری مونس با تجربه و هنر خود، سینی های نقاشی شده چوبی خاص تولید می کند که این سینی ها نیز در سال های اخیر پرطرفدار شده اند. گالری هنری مونس با توجه به خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین نقاشی های فوق العاده و خاص روی طبق ها، تلاش خود را کرده است که باکیفیت ترین محصولات را با هزینه ای کمتر از بازار صنعتی موجود، در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

تیم تخصصی اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی گالری های مختلف و بررسی کیفیت کالاهای خاص و پرکاربرد آنها، بهترین اجناس در زمینه لوازم شخصی خاص و عامه پسند را برای همه عزیزان در هر رده سنی و سلیقه ای فراهم آورد.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید