میز عسلی چوبی نقاشی شده میز عسلی چوبی نقاشی شده
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

میز عسلی چوبی نقاشی شده

وضعیت موجود
قیمت 400000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری هنری نقاشی مونس

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری هنری نقاشی مونس آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری در بخش نقاشی بر روی محصولات چوبی فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی محصولات خودرا بصورت سنتی و دست ساز و با کیفیت مناسب، به مشتریان خود عرضه می کند.

میز عسلی نقاشی شده چوبی

 عسلی چیست؟

عسلی نوعی میز کوچک است که از آن برای پذیرایی و دسترسی راحت تر مهمانان به وسائل پذیرایی، استفاده می شود.شاید شما نیز همراه با ست مبلمان خانه ی خود، میز هایی را تهیه کرده باشید که مهمانان گرامی حین پذیرایی می توانند وسائلشان را روی میز قرار دهند. اما مساله درست از جایی شروع می شود که ابعاد میز تنها برای 3 الی 4 مبل یا صندلی در دسترس بوده و افراد دیگر که دور از میز هستند، قابلیت دسترسی آسانی به میز ندارند.  اینجاست که عسلی نقش بسیار کاربردی و مفید خود را ایفا کرده و به عنوان میزهای کوچکی، این امکان را به هر مهمان می دهد که وسائل خود را براحتی روی عسلی ها قرار دهند.

عسلی ها دارای طراحی، شکل، سایز و جنس های متفاوتی هستند اما مرسوم ترین عسلی ها دارای ابعاد چهارگوش یا دایره ای، جنس چوب یا استیل و با تعداد پایه های 3 الی 4 عدد می باشند.

شاید خالی از لطف و جذابیت نباشد که خیلی کوتاه، تاریخچه ای از تولید عسلی را نیز بررسی کنیم. برای اولین بار در دوره رنسانس، انگلستان اولین عسلی ها را تولید کرد اما با توجه به اینکه در آن زمان، ارتفاع عسلی ها بسیار بیشتر و بلندتر از عسلی های امروزی است، می بایست این مهم بررسی شود که آیا این گروه از میزها را می توان در دسته عسلی های پایه کوتاه در نظر گرفت؟

همچنین در فرهنگ و آداب و رسوم چین و ژاپن، از دوران قدیم تا کنون، عسلی دارای کاربردهای فراوانی بوده از جمله: یادداشت برداری، پذیرایی از مهمانان، خوردن چای و ... .

گالری هنری مونس با تجربه و هنر خود، محصولات نقاشی شده چوبی خاصی تولید می کند که این کالا ها در سال های اخیر پرطرفدار شده اند. گالری هنری مونس با توجه به خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین نقاشی های فوق العاده و خاص روی طبق ها، تلاش خود را کرده است که باکیفیت ترین محصولات را با هزینه ای کمتر از بازار صنعتی موجود، در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

تیم تخصصی اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی گالری های مختلف و بررسی کیفیت کالاهای خاص و پرکاربرد آنها، بهترین اجناس در زمینه لوازم شخصی خاص و عامه پسند را برای همه عزیزان در هر رده سنی و سلیقه ای فراهم آورد.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید