پابند النگویی هندی کد 03 Daisy پابند النگویی هندی کد 03 Daisy
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

پابند النگویی هندی کد 03 Daisy

وضعیت موجود
قیمت 55000 تومان
رتبه ی این کالا: 4.0

 پابند

استفاده از زیورهایی چون صدف ها و سنگ های زیبا و رنگین از سوی زنان نیز جدا از اعتقادات جادویی و پزشکی که دارند سبب برانگیختن تحسین و جلب توجه مردان می‌شود. ازین رو گالری Daisy با استفاده از این سنگ ها به صورت کاملا دست ساز با طرحی نوین در ساخت این زیورآلات سنگی توانسته محبوبیت خاصی بین مشتریان خود در سرتاسر آسیا و اروپا پیدا کند. پابند النگویی هندی گالری Daisy ساخته شده از شیشه، پلیستر و استیل رنگ ثابت می باشد.

 گالری Daisy

گالری Daisy به عنوان تولید کننده جواهرات دست ساز منحصر به فرد و با کیفیت بالا در سطح ایران و کشورهای اروپایی، شناخته شده است. مجموعه گسترده و بی انتهای آثار هنری و دست ساز گالری Daisy از محصولاتی با طرح های خارق العاده و مجلل که با استفاده از فلزات استثنایی و سنگ های قیمتی با مهارت و دقت به جواهراتی شیک و مناسب برای استفاده روزانه تبدیل شده اند، تشکیل شده است.

گروه تخصصی اَرژَن مارکت، با افتخار به عنوان همکار با این گالری با سابقه، ستون و هدف اصلی فعالیت های خود را بر صداقت، اثبات برتری محصولات، و تضمین اعتماد مشتریان خود قرار داده است.

* لازم بذکر است که کلیه محصولات گالری Daisy، بدلیل روح عمیق و دانش بسیار طراحان آن، حاوی نکات و داستان های شگرفی می باشند. همچنین مواد مصرفی در تولید و ساخت محصولات این گالری، کاملاً طبیعی و از اجناس با کیفیت ایرانی و خارجی استفاده شده است.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید