گردنبند طرح زنبور گردنبند طرح زنبور
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

گردنبند طرح زنبور

وضعیت موجود
قیمت 69000 تومان
رتبه ی این کالا: 4.0

 گردنبند

تاریخچه‌ی پیدایش گردنبند

گردنبند احتمالا جزء نخستین زیورآلاتی است که بشر از آن استفاده کرده است.

گردنبند‌ها اغلب در مراسم‌های آیینی، مذهبی، جادویی و یا مراسم عزاداری و خاکسپاری مورد استفاده قرار گرفته و همچنین نشانه ثروت و موقعیت افراد بوده اند پس می توان به این نکته مهم پی برد که گذشتگان، از فلزات و سنگ‌های گران بها برای ساختن گردنبند استفاده می‌ کردند.

گردنبند‌های تاریخی

انسان‌های ماقبل تاریخ اغلب از مواد طبیعی مثل پر، استخوان، صدف و همچنین مواد گیاهی برای ساختن گردنبندهای گوناگون استفاده می‌کردند، ولی در عصر برنز، جواهرات فلزی جایگزین زیورآلات غیر فلزی شدند.

 گالری Daisy

گالری Daisy به عنوان تولید کننده جواهرات دست ساز منحصر به فرد و با کیفیت بالا در سطح ایران و کشورهای اروپایی، شناخته شده است.

مجموعه گسترده و بی انتهای آثار هنری و دست ساز گالری Daisy از محصولاتی با طرح های خارق العاده و مجلل که با استفاده از فلزات استثنایی و سنگ های قیمتی با مهارت و دقت به جواهراتی شیک و مناسب برای استفاده روزانه تبدیل شده اند، تشکیل شده است.

گروه تخصصی اَرژَن مارکت، با افتخار به عنوان همکار با این گالری با سابقه، ستون و هدف اصلی فعالیت های خود را بر صداقت، اثبات برتری محصولات، و تضمین اعتماد مشتریان خود قرار داده است.

* لازم بذکر است که کلیه محصولات گالری Daisy، بدلیل روح عمیق و دانش بسیار طراحان آن، حاوی نکات و داستان های شگرفی می باشند. همچنین مواد مصرفی در تولید و ساخت محصولات این گالری، کاملاً طبیعی و از اجناس با کیفیت ایرانی و خارجی استفاده شده است.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید