ست کیف دوشی و کیف پول کوچک طرح کهکشان ست کیف دوشی و کیف پول کوچک طرح کهکشان
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

ست کیف دوشی و کیف پول کوچک طرح کهکشان

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 5.0

 معرفی گالری دست ساز

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری دست ساز آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری در بخش ساخت و تولید کیف های دست ساز فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی محصولات خودرا بصورت سنتی و دست ساز و با کیفیت مناسب، به مشتریان خود عرضه می کند. حتی نقاشی و طرح های موجود بر روی کیف های متنوع این گالری نیز توسط نقاشان و هنرمندان بسیار خلاق و با استعداد کشیده شده است.

 کیف دوشی کوچک طرح کهکشان

کیف های دوشی در انواع مختلف و طرح و رنگ های متنوعی موجود می باشند. علت این تنوع، ذهن فعال و پویای سازنده آن و همچنین وجود سلیقه های گوناگون و ارائه طرح های مختلف از طرف مشتریان به سازندگان این نوع از کیف ها می باشد.

شاید یکی از مهمترین و زیباترین کادوهایی که می توانیم به عزیزانمان هدیه دهیم، کیف های دوشی باشد که علاوه بر زیبا بودن، بسیار پرکاربرد و مفید هستند و عزیزان ما می توانند وسائل خود از جمله کارت های بانکی، خودکار، دفترچه های یادداشت، موبایل و ... را درون آن قرار دهند.

این کیف ها بدلیل فرم خاص خود و همچنین محل قرارگیری آنها بر روی دوش، علاوه بر سبک بودن، دسترسی به وسائل مورد نظر را راحت تر و سریع تر می کند.

گالری دست ساز، با استفاده از کارشناسان مجرب و خلاق خود، این امر را به راحتی برای ما میسر کرده است که علاوه بر وجه کادویی و شیک این کیف ها و خوشحال کردن عزیزانمان، بتوانیم کیف های مرغوب دست ساز را با قیمتی بسیار مناسب و مقطوع، بطور مستقیم به دست شما برسانیم.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

خرید از ارژن مارکت ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید