کیف کمری طرح دختر کیف کمری طرح دختر
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

کیف کمری طرح دختر

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 5.0

 معرفی گالری

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری دست ساز آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری در بخش ساخت و تولید کیف های دست ساز فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی محصولات خودرا بصورت سنتی و دست ساز و با کیفیت مناسب، به مشتریان خود عرضه می کند. حتی نقاشی و طرح های موجود بر روی کیف های متنوع این گالری نیز توسط نقاشان و هنرمندان بسیار خلاق و با استعداد کشیده شده است.

 کیف کمری

کیف های کمری در انواع مختلف و طرح و رنگ های متنوعی موجود می باشند. علت این تنوع، ذهن فعال و پویای سازنده آن و همچنین وجود سلیقه های گوناگون و ارائه طرح های مختلف از طرف مشتریان به سازندگان این نوع از کیف ها می باشد.

شاید یکی از مهمترین و زیباترین کادوهایی که می توانیم به عزیزانمان هدیه دهیم، کیف های کمری باشد که علاوه بر زیبا بودن، بسیار پرکاربرد و مفید هستند و عزیزان ما می توانند وسائل خود از جمله کارت های بانکی، خودکار، دفترچه های یادداشت، موبایل و ... را درون آن قرار دهند.

این کیف ها بدلیل فرم خاص خود و همچنین محل قرارگیری آنها بر روی کمر، علاوه بر سبک بودن، دسترسی به وسائل مورد نظر را راحت تر و سریع تر می کند.

گالری دست ساز، با استفاده از کارشناسان مجرب و خلاق خود، این امر را به راحتی برای ما میسر کرده است که علاوه بر وجه کادویی و شیک این کیف ها و خوشحال کردن عزیزانمان، بتوانیم کیف های مرغوب دست ساز را با قیمتی بسیار مناسب و مقطوع، بطور مستقیم به دست شما برسانیم.

  اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

خرید از ارژن مارکت ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

 کیف

شاید تابحال به این مساله فکر کرده باشید که کیف را چه شخصی تولید کرد یا اینکه برای اولین بار جرقه ساختن چنین محصولی در ذهن خلاق چه شخصی نقش بست. انسان ها از ابتدا برای حمل وسائل و تجهیزات خود از کوچکترین تا بزرگترین موارد، نیاز به کیف را حس می کردند و دقیقاً می دانستند نیاز به وسیله ای است که بتوان بیش از 4 یا 5 محصول یا تجهیز را درون آن قرار داد و یکباره آنها را حمل کرد. این مهم از ذات انسان نشات می گیرد که دوست دارد همیشه سریع ترین و کوتاه ترین مسیر را برای رسیدن به مقصد طی کند. در زمان های دور، هنگامی که انسانها می خواستند بدلیل شرایط مختلف از جمله حمله قبایل، تحولات آب و هوایی، از بین رفتن یا اتمام جیره غذایی و ... مکان زندگی خود را تغییر دهند، همیشه با این مشکل مواجه بودند که تجهیزات و ادوات خود را چگونه حمل کنند؟

در نهایت آنها پی بردند که با استفاده از تکه ای پارچه می توانند مقدار زیادی از محصولات یا ادوات خود را بر روی آن قرار داده و براحتی آن را حمل کنند. چندی بعد استفاده از طناب (ساقه نازک و مستحکم درختان) به آن افزوده شد که برای کشیدن پارچه، انرژی کمتری صرف کنند. بعد از مدتی دیگر و با پیشرفت انسان و نیاز به تکمیل کار خود به بهترین شکل ممکن، کیف های معمولی از جنس پارچه، پوست حیوانات، چوب و ... بوجود آمد.

حال وقت آن رسیده است به این سوال مهم پاسخ دهیم که چه شخصی کیف را برای اولین بار ساخت؟

و جواب یک کلمه است. هیچکس و یا همه انسان ها. هیچکس به این معنی که فرد خاصی کیف را اختراع یا تولید نکرد و صرفاً تولید کیف جرقه ای در ذهن یک انسان از بین میلیون ها انسان نبوده است. همه انسان ها به این دلیل که هر فردی که احساس نیاز به چنین محصولی داشت، آن را با شیوه خود تولید می کرد و مورد استفاده قرار می داد. پس بعنوان نتیجه گیری می توان گفت ساخت کیف بیشتر یک نیاز اساسی بوده برای افرادی که احساس نیاز به این محصول می کردند.

همانطور که گفته شد کیف های ابتدایی به شکل کیف های امروزی پیشرفته نبودند. معمولاً آنها را با استفاده از پوست حیوانات، پنبه یا الیاف های گیاهی می ساختند و برای اینکه لوازم از آن بیرون نریزد، معمولا دور تا دور کیسه را جمع کرده و آن را توسط بند یا ریسمان، محکم می بستند.

با گذشت زمان، کم کم انسان ها به این مهم رسیدند که نیاز دارند وسائل مختلفی را با خود حمل کنند. از وسائل شکار تا وسائل شخصی و غذا و ... و همین امر باعث شد استفاده از پارچه و کیسه کمرنگ شده و کیف های جدیدتری جایگزین آنها شوند. امروزه کیسه و کیف در گروه های جداگانه قرار می گیرند و از کیسه برای انجام خرید و از کیف برای حمل وسائل استفاده می شود. همچنین کیف و کیسه ها دارای مدل، طرح و جنس های مختلفی هستند.

 تاریخچه کیف های دستی

کمی جلوتر بیاییم، استفاده از کیف های دستی بین زنان و مردان، از 100 سال پیش رایج تر شد و علت رواج این کیف ها در آن زمان، عدم وجود جیب بر روی لباس ها بود. کیسه هایی که در بالا ذکر شد، بیشتر در دوران مصر باستان رایج بود چنانکه در برخی از تصاویر و حکاکی های سنگی مصر باستان، می توان دور کمر افراد، کیسه هایی را دید یا اینکه مردم بازار در قدیم، سکه های خود را درون کیسه هایی نگهداری می کردند که بالای آن توسط یک تکه ریسمان محکم می شد. کمی بعد برای جلوگیری از سهولت ربوده شدن کیسه های معمولی، کیسه هایی تولید شدند که کشی بودند و به کمر بسته می شدند. زنان نیز برای نشان دادن شرایط اقتصادی و اجتماعی خود، کیسه های هنری و تزئینی استفاده می کردند که دست ساز بودند.

کمی جلوتر در قرن 14 میلادی، کیف های دستی به کادویی برای عروس و داماد تبدیل شد که این کیف ها را با استفاده از قلاب دوزی تزئین می کردند و هر کیف روایتگر داستانی عاشقانه بود. کمی بعد در دوره رنسانس، بدلیل تغییر چشمگیر ملکه های انگلستان، نیاز به داشتن کیف های دستی متفاوت و شیک نیز احساس می شد از این رو زنان کیف هایی از جنس پوست حیوانات با خود همراه داشتند و مردان از کیف های چرمی استفاده می کردند. در آن زمان و مخصوصاً در فرانسه، بدلیل وجود بیماری و آلودگی های بسیار، بوی نامطبوع در شهرها به مشام می رسید که طبقه اشراف برای جبران ضعف بهداشت فردی و اجتماعی، همیشه در این کیف های مخصوص چرمی و ساخته شده از پوست حیوانات، از عطرهای معطر استفاده می کردند.

پس از تعبیه جیب در لباس های آقایان و بانوان، کم کم کیف ها کمرنگ تر شدند و افراد می توانستند وسائل کوچک خود را به راحتی در جیب حمل کنند اما این مورد نیز برای تجهیزات بزرگ دارای محدودیت بود پس باز هم کیف ها به دنیای واقعی برگشته و مخاطبان خاص خود را پیدا کردند. کمی بعد در انقلاب صنعتی (قرن نوزدهم میلادی)، روش های متنوعی برای تولید کیف و جذب بیشتر مخاطبان استفاده شد از جمله اینکه برای کیف از زیپ، دکمه و یا جیب های داخلی استفاده می کردند. کم کم بحث نیاز به کیف های بزرگتر برای حمل وسائل سفر مطرح شد که این نوع از کیف ها نیز ساخته شدند و در نهایت در قرن بیستم، کیف ها جزئی از خانواده بزرگ مُد و فشن بحساب می آیند که بسیاری از طراحان مُد، کلکسیون های خاصی از طرح های گران قیمت و ارزشمند کیف را هر ساله ارائه می دهند.

تعدادی از طراحان بزرگ کیف را می توانیم در پایین مشاهده کنیم:

1- Vuitton

2- Louis

3- Gucci

4- Chanel

5- Hermes

6- Prada

7- Yves Saint Laurent

8- Versace

9- Dolce & Gabbana

10- Dior