کیف مکرمه چشم نظر کیف مکرمه چشم نظر
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

کیف مکرمه چشم نظر دی ساز

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 5.0

 

کیف

کیف های دوشی در انواع مختلف و طرح و رنگ های متنوعی موجود می باشند. علت این تنوع، ذهن فعال و پویای سازنده آن و همچنین وجود سلیقه های گوناگون و ارائه طرح های مختلف از طرف مشتریان به سازندگان این نوع از کیف ها می باشد.

شاید یکی از مهمترین و زیباترین کادوهایی که می توانیم به عزیزانمان هدیه دهیم، کیف های دوشی باشد که علاوه بر زیبا بودن، بسیار پرکاربرد و مفید هستند و عزیزان ما می توانند وسائل خود از جمله کارت های بانکی، خودکار، دفترچه های یادداشت، موبایل و ... را درون آن قرار دهند و هنگامی که این محصول پرطرفدار با هنر اصیل سوزن دوزی تلفیق شود، پدیده ای هنرمندانه و فوق العاده ای را به ارمغان می آورد که به جرات می توان آن را از خاص ترین اکسسوری های شخصی برشمرد.

این کیف ها بدلیل فرم خاص خود و همچنین محل قرارگیری آنها بر روی دوش، علاوه بر سبک بودن، دسترسی به وسائل مورد نظر را راحت تر و سریع تر می کند.

تولیدکنندگان هنرمند سوزن دوزی بلوچی، با استفاده از تجربه و خلاق خود، این امر را به راحتی برای ما میسر کرده اند که علاوه بر تهیه کیف و اکسسوری های شیک مانند کیف های نیم گرد، کیف خمره ای و کیف های مدل حلزونی، بتوانیم کیف های خاص، دست دوز و مرغوب را با قیمتی بسیار مناسب و مقطوع، بطور مستقیم به دست شما برسانیم.

 

 جهت بررسی بیشتر کالا، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

خرید از ارژن مارکت ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

 

کنف

کنف (نام علمی: Hibiscus cannabinus)، گیاهی است از تیره پنیرکیان که در نساجی کاربرد دارد.

خصوصیات گیاهی

الیاف کنف از ساقه‌ی گیاه کنف استخراج می‌شوند. کنف گیاهی است یکساله، دولپه‌ای و گلدار، با ریشه‌هایی متراکم، عمیق و سفیدرنگ. ساقه این گیاه نسبتاً علفی و اکثراً بدون انشعاب است. طول ساقه این گیاه به ۳ متر و قطر آن تا ۲ سانتی‌متر می‌رسد. برای استخراج آن مانند کتان و چتایی از عمل رتینگ استفاده می‌شود، رتینگ شبنم، یا مجاورت در کنار جویبار است. جداکردن الیاف کنف از چوب آن، آسانتر از کتان صورت می‌گیرد. کنف گیاهی بوته مانند و دارای ساقه‌های پوشیده از خار است. برگ‌های کنف متناوب، با دمبرگی نسبتاً بلند، با رگبرگ‌های پنجه‌ای و برگ‌هایی ساده یا پنجه‌ای هستند. هر دو نوع برگ ممکن است روی یک بوته وجود داشته باشند. برگ‌ها دارای لبه‌های دندانه دار هستند و در سطح برگ و ساقه کرک‌های ریزی وجود دارند. گل به صورت منفرد نسبتاً بزرگ در روی ساقه در نقطه بین برگ و ساقه قرار دارد. گل کنف کامل و منظم می‌باشد. کاسه گل از ۵ کاسبرگ که در قاعده کم و بیش به یکدیگر چسبیده‌اند و جام گل از ۵ گلبرگ غالباً متقارن که در قاعده پیوسته هستند، تشکیل یافته‌است. کاسه گل دارای کاسچه‌ای (کاسه فرعی) می‌باشد که باریک و معمولاً دارای ۸ لوب است. جام گل زرد و در وسط بنفش رنگ است و گلبرگ‌ها سه تا چهار برابر بلندتر از کاسبرگ‌ها می‌باشند. نافه از تعداد بسیاری پرچم تشکیل یافته‌است. مادگی فوقانی از ۵ برچه پیوسته تشکیل یافته و تمکن آن محوری است. تخمدان دارایِ ۵ خانه‌ی مجزا است که در هر خانه‌ی آن دو ردیف تخمک واژگون (آناتروپ) قرار دارد.

کاربردها

به غیر از استفاده از آن به عنوان نساجی، برگ کنف می‌تواند خورده شود بطوری که برگ جوان به سالاد اضافه می‌شوند و برگ‌های مسن‌تر نیاز به پخته شدن دارند. برگ‌ها بسیار شبیه به اسفناج است. برگ الیاف کنف را برای گونی بافی نیز بکار می‌رود. الیاف کنف ۱۰۰٪ زیستی degradable و قابل بازیافت و در نتیجه سازگار با محیط زیست است. این الیاف طبیعی با درخشش طلایی و ابریشمی است از این رو به نام فیبر طلایی است. این ارزان‌ترین الیاف گیاهی تهیه از لیف درخت یا پوست ساقه گیاه می‌باشد. این الیاف مهم‌ترین فیبر گیاهی پس از پنبه است، از نظر استفاده، مصرف جهانی، تولید، و در دسترس بودن می‌باشد. دارای استحکام بالا کششی، توسعه‌پذیری کم، و تضمین breathability بهتر از پارچه؛ بنابراین، الیاف کنف بسیار مناسب در کشاورزی بسته‌بندی کالا فله. این کمک می‌کند تا بهترین کیفیت نخ‌های صنعتی، پارچه، خالص، و کیسه. این یکی از متنوع‌ترین الیاف طبیعی است که در مواد اولیه بسته‌بندی، پارچه، غیر نساجی، ساخت‌و‌ساز مورد استفاده قرار می‌گیرد، و بخش کشاورزی بوده‌است. الیاف کنف دارای مزایای بسیاری به برای منسوجات خانگی، با پنبه و پشم مخلوط می‌شود. این است که قوی، با دوام، رنگ و نور سریع فیبر هستند. حفاظت از اشعه ماوراء بنفش آن، عایق صدا و حرارت، رسانایی حرارتی پایین و ضد استاتیک خواص آن را عاقلانه انتخاب در دکوراسیون خانه.