ماگ فانتزی روشا ماگ فانتزی روشا
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

ماگ فانتزی روشا

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 5.0

ماگ فانتزی روشا (دست ساز)

 ماگ چیست؟

ماگ یا لیوان دسته دار نوع متفاوت و نسبتاً جدیدی از لیوان یا فنجان ها می باشد که برای نوشیدن مایعات مختلف از جمله چای، قهوه، آب و دیگر مایعات، بسیار پرطرفدار می باشد. همانطور که از اسم این محصولات مشخص است، لیوان دسته دار دارای دسته هایی هستند که متناسب با جنس لیوان و رنگ آن، می توانند تنوع های مختلفی داشته باشند همچنین بدلیل بزرگتر بودن ماگ ها نسبت به لیوان های معمولی و استکان ها، قابلیت این را دارند که حجم بیشتری از مایعات را در خود جای دهند.

بطور میانگین، یک ماگ استاندارد و معمولی، می تواند حدود 350 میلی لیتر مایع را در خود جای دهد که این میزان حدوداً دو برابر یک فنجان معمولی است.

ماگ ها دارای طرح و رنگ های متنوعی هستند. این طرح و رنگ ها از بازیگران معروف گرفته تا فوتبالیست ها، لوگو و آرم های معروف شرکتی و ورزشی بسیار پرطرفدار تشکیل شده اند و در سال های اخیر نیز بدلیل جهش های فراوان طرح و خلاقیت های ایجاد شده، خیلی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. اخیراً ماگ هایی طراحی شده است به نام ماگ های حرارتی که صنعت خرید و فروش ماگ را دچار پیشرفت چشمگیری کرد. این ماگ ها دارای نقاشی یا طرح هایی هستند که پس از ریختن مایعات گرم درون لیوان، طرح و رنگ جداره بیرونی ماگ بصورت هوشمند، تغییر کرده و مجدد پس از خالی شدن یا سرد شدن مایع درون ماگ، رنگ و طرح به حالت اولیه خود باز می گردد.

تیم تخصصی اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی گالری های مختلف و بررسی کیفیت کالاهای خاص و پرکاربرد آنها، بهترین اجناس در زمینه لوازم شخصی خاص و عامه پسند را برای همه عزیزان در هر رده سنی و سلیقه ای فراهم آورد.

 جهت بررسی بیشتر کالا، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

خرید از ارژن مارکت ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید