بوک مارک فانتزی زنجیردار بوک مارک فانتزی زنجیردار
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

بوک مارک فانتزی زنجیردار

وضعیت موجود
قیمت 40000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری هنری اطلس

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری هنری اطلس آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری در بخش تولید و ساخت ماگ، لیوان های فانتزی و بوک مارک برجسته فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی محصولات خودرا بصورت سنتی و دست ساز و با کیفیت مناسب، به مشتریان خود عرضه می کند.

بوک مارک فانتزی زنجیردار (دست ساز)

 بوک مارک چیست؟

همانطور که از اسم این محصول مشخص می شود، بوک مارک نوعی نشانگر است که برای جداسازی صفحات کتاب از هم استفاده می شود.

بوک مارک ها دارای طرح و رنگ های متنوعی هستند. در سال های اخیر نیز بدلیل جهش های فراوان طرح و خلاقیت های ایجاد شده، بوک مارک ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. شما براحتی می توانید پس از مطالعه بخشی از کتاب خود، با استفاده از نشانگر یا بوک مارک های فانتزی، صفحه مورد نظر را جدا کرده و پس از انجام کار خود، مجدداً و براحتی با بازکردن صفحه ای که بوک مارک بین آن قرار گرفته است، ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

گالری اطلس با تجربه و هنر خود، بوک مارک های فانتزی و خاصی تولید می کند. گالری اطلس با توجه به خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین دست ساز بودن عروسک های برجسته موجود در نشانگرها، تلاش خود را کرده است که باکیفیت ترین محصولات را با هزینه ای کمتر از بوک مارک های دست ساز و برجسته دیگر، در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

تیم تخصصی اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی گالری های مختلف و بررسی کیفیت کالاهای خاص و پرکاربرد آنها، بهترین اجناس در زمینه لوازم شخصی خاص و عامه پسند را برای همه عزیزان در هر رده سنی و سلیقه ای فراهم آورد.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید