عروسک موبایلی طرح دختر کله فندقی عروسک موبایلی طرح دختر کله فندقی
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

عروسک موبایلی طرح دختر کله فندقی

وضعیت موجود
قیمت 85000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

 گالری هنری اطلس

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری هنری اطلس آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری در بخش تولید و ساخت ماگ، لیوان های فانتزی و بوک مارک برجسته فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی محصولات خودرا بصورت سنتی و دست ساز و با کیفیت مناسب، به مشتریان خود عرضه می کند.

عروسک فانتزی مخصوص قاب موبایل (دست ساز)

عروسک موبایلی چیست؟

همانطور که از اسم این محصول مشخص می شود، این عروسک نوعی از عروسک های فانتزی است که برای زیبایی و جذابیت مخاطبان خاص، بر روی قاب گوشی های موبایل استفاده می شود.

عروسک های موبایلی دارای طرح و رنگ های متنوعی هستند. در سال های اخیر نیز بدلیل جهش های فراوان طرح و خلاقیت های ایجاد شده، این نوع از عروسک ها، برای تزئین موبایل بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

گالری اطلس با تجربه و هنر خود، عروسک های فانتزی و خاصی تولید می کند. گالری اطلس با توجه به خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین دست ساز بودن عروسک های برجسته موجود در محصولات خود، تلاش خود را کرده است که باکیفیت ترین محصولات را با هزینه ای کمتر از عروسک های دست ساز و برجسته دیگر، در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

تیم تخصصی اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی گالری های مختلف و بررسی کیفیت کالاهای خاص و پرکاربرد آنها، بهترین اجناس در زمینه لوازم شخصی خاص و عامه پسند را برای همه عزیزان در هر رده سنی و سلیقه ای فراهم آورد.

 

جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید