ماکت سه بعدی ماکت سه بعدی
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

ماکت سه بعدی

وضعیت موجود
قیمت 460000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری هنری اطلس

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری هنری اطلس آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری در بخش تولید و ساخت ماگ، لیوان های فانتزی، بوک مارک و ماکت های سه بعدی فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی محصولات خودرا بصورت سنتی و دست ساز و با کیفیت مناسب، به مشتریان خود عرضه می کند.

ماکت سه بعدی زنبوردار (دست ساز)

 ماکت چیست؟

ماکت (نمونک)، نمونه کوچک شده ای از یک طرح بزرگ تر می باشد که علاوه بر سادگی و کوچکتر بودن آنها در مقایسه با نمونه های واقعی و اصلی، بدلایل مختلف ساخته می شوند.

از جمله اهدافی که ماکت سازان و کلکسیونرهای ماکت بدنبال آن هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- تزئینات و دکوراسیون محیط اطراف

2- علاقه شخصی و جمع آوری ماکت های سه بعدی

3- بررسی کامل و کلی نمونه های واقعی از زاویه های مختلف

4- بررسی و انجام تست های علمی بر روی محصولات مشابه اما با ابعاد متناسب و کوچک شده

از پرکاربردترین ماکت های دکوراسیون می توان به انواع کشتی های چوبی، اتومبیل های ورزشی یا قدیمی، خانه و مزرعه های سه بعدی اشاره کرد. اما گاهی مواقع مهندسان راه و ساختمان، بدلیل بزرگ بودن مقیاس های اصلی، طرح و نقشه خود را با اندازه های متناسب کوچک کرده و از زوایای مسلط تر به پروژه خود نظارت می کنند.

گاهی اوقات استفاده از ماکت های کوچک تر برای اتومبیل سازان نیز می تواند راهکار بسیار خوبی جهت بررسی ظاهری باشد.

و اما مهمترین نوع ماکت های علمی، ماکت های مهندسی معکوس می باشد. این ماکت ها با دقت بسیار بالایی ساخته شده و نقش شبیه سازی یک فرایند را ایفا می کنند. بعنوان مثال، ماکت سه بعدی از بدن انسان با ویژگی های آناتومی بدن انسان ساخته می شود که تا 99 درصد مشابه آناتومی یک انسان واقعی می باشد و سپس از این ماکت برای تست ایمنی ماشین های تولید شده، استفاده می کنند.

گالری اطلس با تجربه و هنر خود، ماکت های فانتزی سه بعدی تولید می کند. گالری اطلس با توجه به خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین دست ساز بودن عروسک های برجسته موجود در ماکت ها، تلاش خود را کرده است که باکیفیت ترین محصولات را با هزینه ای کمتر از ماکت های دست ساز و برجسته دیگر، در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

تیم تخصصی اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی گالری های مختلف و بررسی کیفیت کالاهای خاص و پرکاربرد آنها، بهترین اجناس در زمینه لوازم شخصی خاص و عامه پسند را برای همه عزیزان در هر رده سنی و سلیقه ای فراهم آورد.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید