گردنبند رو مانتویی اطلس گردنبند رو مانتویی اطلس
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

گردنبند رو مانتویی اطلس

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری هنری اطلس

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری هنری اطلس آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری در بخش تولید و ساخت ماگ، لیوان های فانتزی، بوک مارک و وسائل تزئینی از جمله عروسک های موبایلی و گردنبند برجسته فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی محصولات خودرا بصورت سنتی و دست ساز و با کیفیت مناسب، به مشتریان خود عرضه می کند.

گردنبند رو مانتویی فانتزی (دست ساز)

گردنبند فانتزی چیست؟

همانطور که از اسم این محصول مشخص می شود، این گردنبند دارای نوعی از عروسک های فانتزی است که برای زیبایی و جذابیت مخاطبان خاص، استفاده می شود.

این گردنبندها دارای طرح و رنگ های متنوعی هستند. در سال های اخیر نیز بدلیل جهش های فراوان طرح و خلاقیت های ایجاد شده، همچنین در این محصول از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و بدون حساسیت استفاده شده است.

گالری اطلس با تجربه و هنر خود، عروسک های فانتزی و خاصی تولید می کند. این گالری با توجه به خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین دست ساز بودن عروسک های برجسته موجود در محصولات خود، تلاش خود را کرده است که باکیفیت ترین محصولات را با هزینه ای کمتر از عروسک های دست ساز و برجسته دیگر، در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

تیم تخصصی اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی گالری های مختلف و بررسی کیفیت کالاهای خاص و پرکاربرد آنها، بهترین اجناس در زمینه لوازم شخصی خاص و عامه پسند را برای همه عزیزان در هر رده سنی و سلیقه ای فراهم آورد.

 

اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

خرید از ارژن مارکت ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید