مجسمه دختر رویایی مجسمه دختر رویایی
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

مجسمه دختر رویایی

وضعیت موجود
قیمت 75000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری هنری آوا

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری هنری آوا آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری در بخش تولید، ساخت ماگ و لیوان های فانتزی و مجسمه های برجسته فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی محصولات خودرا بصورت سنتی و دست ساز و با کیفیت مناسب، به مشتریان خود عرضه می کند.

مجسمه فانتزی دختر رویایی (دست ساز)

 مجسمه سازی چیست؟

مجسمه سازی هنر شکل دادن به مواد مختلف است که در نتیجه آن شکلی خاص از یک شی، انسان، حیوان و ... را می توان تولید کرد. نام دیگر این هنر قدیمی و با ارزش، تندیس گری یا پیکر تراشی است. نوع مجسمه ها به دلیل متفاوت بودن اندازه و همچنین مصالح مورد استفاده در تولید آنها، به چندین شاخه بزرگ تقسیم می شود. در نهایت هنر پیکر تراشی، باعث بوجود آمدن مدل های سه بعدی می شود که نمونه های کوچک یا بزرگ شده از چیزی را به نمایش می گذارند.

این مهم باید گفته شود که هر شکل دادنی را نمی توان به نام مجسمه سازی یا پیکرتراشی دانست و اصل مهم در این زمینه، خلاقیت و نوآوری است.

از جمله مصالحی که برای تولید و ساخت مجسمه ها مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- سنگ

این مجسمه ها قدمتی چند هزار ساله داشته و با حذف کنترل شده بخش هایی از سنگ، می توان مجسمه هایی زیبا خلق کرد. از این روش بیشتر در زمان های باستان مخصوصاً ایران، مصر و یونان استفاده شده است.

2- فلز

پس از کشف فلزات گرانبها مخصوصاً مس، مجسمه های مسی (برنزی) بسیار رشد چشمگیری داشته و خیلی سریع جای مجسمه های سنگی را پر کردند.

3- شیشه

شکل دهی به شیشه بسیار کار سختی می باشد و افرادی که این هنر را دارند، بسیار ماهر هستند. هرچند که مجسمه سازی با شیشه به اندازه مجسمه های سنگی و فلزی قدمت چندان زیادی ندارد اما طرفداران بسیاری را در سال های اخیر جذب کرده است.

4- سفالگری

سفال نیز مانند مصالح قدیمی گفته شده، دارای قدمت طولانی چند هزار ساله بوده و استفاده از خاک رس یا خاک های مختلف شکل دهی در دوران باستان، باعث تولید آثار هنری و قدیمی شده است که اکنون در موزه های باستان شناسی می توان انواع مختلفی از آنها را یافت.

 گالری آوا با تجربه و هنر خود، مجسمه های فانتزی برجسته تولید می کند که این مجسمه ها نیز در سال های اخیر بسیار شیک و زیبا بوده و پرطرفدار شده اند. گالری آوا با توجه به خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین دست ساز بودن مجسمه های برجسته، تلاش خود را کرده است که باکیفیت ترین محصولات را با هزینه ای کمتر از مجسمه های دست ساز و برجسته دیگر، در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

تیم تخصصی اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی گالری های مختلف و بررسی کیفیت کالاهای خاص و پرکاربرد آنها، بهترین اجناس در زمینه لوازم شخصی خاص و عامه پسند را برای همه عزیزان در هر رده سنی و سلیقه ای فراهم آورد.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 بدلیل دست ساز بودن محصولات، احتمال تغییرات کوچکی در محصولات وجود دارد.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید