جاسوئیچی طرح دندان جاسوئیچی طرح دندان
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

جاسوئیچی طرح دندان

وضعیت موجود
قیمت 45000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری هنری آکو

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری هنری آکو آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری در بخش تولید و ساخت ماگ، جاسوئیچی، لیوان و عروسک های فانتزی برجسته فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی محصولات خودرا بصورت سنتی و دست ساز و با کیفیت مناسب، به مشتریان خود عرضه می کند.

جاسوئیچی طرح دندان

 جاسوئیچی چیست؟

همانطور که از اسم این محصول پیداست، جاسوئیچی وسیله ای است که می توان کلید یا سوئیچ ماشین را به آن وصل کرد. مهمترین کاربرد جاسوئیچی ها، یکی کردن یا دسته کردن منظم چند کلید در کنار هم می باشد به این ترتیب شما به راحتی می توانید دو الی ده ها کلید را در یک جاسوئیچی یا جا کلیدی قرار دهید.

جاسوئیچی ها دارای طرح و جنس های مختلفی هستند. اولین نمونه های آنها چوبی بودند. جاسوئیچی های چوبی شیک و کارآمد اما بسیار کم دوام بودند. کمی بعد جاسوئیچی های فلزی تولید شد. این نوع از جاسوئیچی ها بسیار ساده تر بوده و تنها یک حلقه فنری بود که کلید ها درون این حلقه قرار می گرفتند. به مرور زمان، در کنار این حلقه فلزی، پلاک هایی تولید و ضمیمه شد که علاوه بر شکیل تر کردن جاسوئیچی ها، جنبه زیبایی و تبلیغات نیز داشتند.

انواع جاسوئیچی به این روش تولید و طبقه بندی های بسیاری دارند که در زیر تعدادی از آنها را ذکر خواهیم کرد:

1- جاسوئیچی چوبی

2- جاسوئیچی فلزی ساده

3- جاسوئیچی تبلیغاتی

4- جاسوئیچی پلاستیکی

5- جاسوئیچی شیشه ای

6- جاسوئیچی چرمی

7- جاسوئیچی مناسبتی (هدیه)

8- جاسوئیچی فانتزی

9- جاسوئیچی رزینی

10- جاسوئیچی نمدی

گالری آکو با تجربه و هنر خود، جاسوئیچی های فانتزی تولید می کند که این محصولات نیز در سال های اخیر بسیار پرطرفدار شده اند. گالری آکو با توجه به خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین دست ساز بودن عروسک های برجسته کارشده در جاسوئیچی ها، تلاش خود را کرده است که باکیفیت ترین محصولات را با هزینه ای کمتر از جاسوئیچی های دست ساز و برجسته دیگر، در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

تیم تخصصی اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی گالری های مختلف و بررسی کیفیت کالاهای خاص و پرکاربرد آنها، بهترین اجناس در زمینه لوازم شخصی خاص و عامه پسند را برای همه عزیزان در هر رده سنی و سلیقه ای فراهم آورد.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

  بدلیل دست ساز بودن محصولات، احتمال تغییرات کوچکی در محصولات وجود دارد.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید