ماگ فانتزی پژمان ماگ فانتزی پژمان
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

ماگ فانتزی پژمان

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری هنری آکو

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری هنری آکو آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که این گالری در بخش تولید و ساخت ماگ و لیوان های فانتزی برجسته فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی محصولات خودرا بصورت سنتی و دست ساز و با کیفیت مناسب، به مشتریان خود عرضه می کند.

ماگ فانتزی پژمان (دست ساز)

 ماگ چیست؟

ماگ یا لیوان دسته دار نوع متفاوت و نسبتاً جدیدی از لیوان یا فنجان ها می باشد که برای نوشیدن مایعات مختلف از جمله چای، قهوه، آب و دیگر مایعات، بسیار پرطرفدار می باشد. همانطور که از اسم این محصولات مشخص است، لیوان دسته دار دارای دسته هایی هستند که متناسب با جنس لیوان و رنگ آن، می توانند تنوع های مختلفی داشته باشند همچنین بدلیل بزرگتر بودن ماگ ها نسبت به لیوان های معمولی و استکان ها، قابلیت این را دارند که حجم بیشتری از مایعات را در خود جای دهند.

بطور میانگین، یک ماگ استاندارد و معمولی، می تواند حدود 350 میلی لیتر مایع را در خود جای دهد که این میزان حدوداً دو برابر یک فنجان معمولی است.

ماگ ها دارای طرح و رنگ های متنوعی هستند. این طرح و رنگ ها از بازیگران معروف گرفته تا فوتبالیست ها، لوگو و آرم های معروف شرکتی و ورزشی بسیار پرطرفدار تشکیل شده اند و در سال های اخیر نیز بدلیل جهش های فراوان طرح و خلاقیت های ایجاد شده، خیلی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. اخیراً ماگ هایی طراحی شده است به نام ماگ های حرارتی که صنعت خرید و فروش ماگ را دچار پیشرفت چشمگیری کرد. این ماگ ها دارای نقاشی یا طرح هایی هستند که پس از ریختن مایعات گرم درون لیوان، طرح و رنگ جداره بیرونی ماگ بصورت هوشمند، تغییر کرده و مجدد پس از خالی شدن یا سرد شدن مایع درون ماگ، رنگ و طرح به حالت اولیه خود باز می گردد.

گالری آکو با تجربه و هنر خود، ماگ های فانتزی برجسته تولید می کند که این ماگ ها نیز در سال های اخیر و پس از ماگ های حرارتی بسیار شیک و زیبا بوده و پرطرفدار شده اند. گالری آکو با توجه به خاص بودن، کیفیت بالای محصولات و همچنین دست ساز بودن عروسک های برجسته موجود روی ماگ ها، تلاش خود را کرده است که باکیفیت ترین محصولات را با هزینه ای کمتر از ماگ های دست ساز و برجسته دیگر، در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

تیم تخصصی اَرژَن مارکت قصد دارد با معرفی گالری های مختلف و بررسی کیفیت کالاهای خاص و پرکاربرد آنها، بهترین اجناس در زمینه لوازم شخصی خاص و عامه پسند را برای همه عزیزان در هر رده سنی و سلیقه ای فراهم آورد.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 بدلیل دست ساز بودن محصولات، احتمال تغییرات کوچکی در ماگ ها وجود دارد.

 

خرید از ارژن مارکت ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید