Web Analytics
لباس آتی طرح رویا
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

لباس آتی طرح رویا

وضعیت موجود
قیمت 1540000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 طراحی مد (Fashion Design)

مد (Mode) یا به بیان دیگر فَشِن (Fashion) یک اصطلاح کلی در زمینه طراحی و تولید محصولات مرتبط با پوشاک می باشد. مسائل بسیاری در طراحی و مُد تاثیر گذار بوده و هستند که می توان مهمترین آن را رابطه فرهنگ و سیاست جامعه دانست. معمولاً لباس ها در دوران مختلف تغییرات چشمگیری دارند و این امر مهم بدلیل موارد ذکر شده در بالا می باشد.

در مقالات قبلی ذکر شده است که صنعت مُد از آلایندگی بسیار بالایی برخوردار است اما این صنعت همچنان پر رونق بوده زیرا انسان ها در سرتاسر جهان نه تنها خواهان لباس های معمولی و روزمره جدید، بلکه تقاضای جدیدترین کالکشن های موجود را دارند.

طراحی لباس آتی، با به کارگیری خلاقیت و هنر قدیم، محصولاتی را تولید کرده است که هر شخصی چه در زمینه مد ماهر باشد و چه مبتدی، به راحتی متوجه خاص بودن و کیفیت بالای لباس های فرمالیته و ست های مادر و دختر این گالری می شود.
اَرژَن مارکت با معرفی بیشتر این گالری محبوب و متفاوت، در صدد است با کیفیت ترین محصولات مُد و پوشاک را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید