لباس آتی طرح پرستو لباس آتی طرح پرستو
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

لباس آتی طرح پرستو

وضعیت موجود
قیمت 1340000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 طراحی مد (Fashion Design)

مد (Mode) یا به بیان دیگر فَشِن (Fashion) یک اصطلاح کلی در زمینه طراحی و تولید محصولات مرتبط با پوشاک می باشد. مسائل بسیاری در طراحی و مُد تاثیر گذار بوده و هستند که می توان مهمترین آن را رابطه فرهنگ و سیاست جامعه دانست. معمولاً لباس ها در دوران مختلف تغییرات چشمگیری دارند و این امر مهم بدلیل موارد ذکر شده در بالا می باشد.

در مقالات قبلی ذکر شده است که صنعت مُد از آلایندگی بسیار بالایی برخوردار است اما این صنعت همچنان پر رونق بوده زیرا انسان ها در سرتاسر جهان نه تنها خواهان لباس های معمولی و روزمره جدید، بلکه تقاضای جدیدترین کالکشن های موجود را دارند.

طراحی لباس آتی، با به کارگیری خلاقیت و هنر قدیم، محصولاتی را تولید کرده است که هر شخصی چه در زمینه مد ماهر باشد و چه مبتدی، به راحتی متوجه خاص بودن و کیفیت بالای لباس های فرمالیته و ست های مادر و دختر این گالری می شود.
اَرژَن مارکت با معرفی بیشتر این گالری محبوب و متفاوت، در صدد است با کیفیت ترین محصولات مُد و پوشاک را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

 جهت بررسی بیشتر کالا و همچنین مطالعه مطالب بیشتر در مورد جواهردوزی روی لباس، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید