Arzhan Market handicrafts | صنایع دستی ارژن مارکت مانتو پیچک طرح الماس
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

مانتو پیچک طرح الماس

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 5.0

 گالری پیچک

 در این بخش قصد داریم با محصولات جدید گالری پیچک آشنا شویم. قبل از هر چیز دیگری باید این مهم گفته شود که گالری پیچک در بخش مُد و پوشاک بانوان فعالیت خود را آغاز کرده و طراحی و دوخت محصولات خودرا بصورت سنتی و دست دوز و با کیفیت بالا، به مشتریان خود عرضه می کند.

مانتو پیچک

 امروزه استفاده از مانتو در ایران و بخشی از فرهنگ های گوناگون جهان، بسیار مطرح و پرکاربرد است. عده ای مانتو را برای پوشش روزانه خود و عده ای دیگر برای طراحی و مُد استفاده می کنند. البته لازم بذکر است که در ایران این نوع پوشش بصورت همگانی بین بانوان رواج داشته و با توجه به پرمصرف بودن این کالا، درخواست برای تنوع و طرح های مختلف نیز بسیار زیاد می باشد. از این رو تیم اَرژَن مارکت قصد دارد با بررسی گالری ها و همچنین کیفیت کالای آنها، بهترین نوع اجناس مُد و پوشاک را برای همه عزیزان در هر رده سنی و سلیقه ای فراهم آورد.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

خرید از ارژن مارکت ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

 مانتو

اگر بخواهیم تاریخچه ای از مانتو را بررسی و بیان کنیم، مانتو از زبان فرانسه (Manteau) آمده است که به معنی روپوش بوده و می توان آن را به این صورت نیز معنی کرد که مانتو، لباس گشادی است برای پوشاندن لباس های دیگر (لباس های زیرین). همانطور که قبلاً به آن اشاره شد، مانتو در دنیا دارای کاربردهای متنوعی است اما در ایران این پوشش بیشتر به منظور کارکردهای اداری، مذهبی، فرهنگی و ... می باشد.

بطور کلی مانتو در ایران به عنوان نوعی حجاب اسلامی برای بانوان معرفی شده و این مساله از دوران کودکی دختران به آنها گفته شده است و همچنین در مدارس دخترانه مانتو به عنوان لباس یکدست و یکسان دانش آموزان استفاده می شود. همچنین در ادارات، مهمانی ها و خریدهای روزانه، مانتو پوششی رایج در بین بانوان شده است.

از این رو کاملاً عادی می باشد که بانوان ایرانی، برای مصارف مختلف و روزانه لباس های خود، نیازمند مانتوهایی مختلف با طرح های متنوع و اجناس متفاوت باشند. در این میان تیم اَرژَن مارکت با هدف دستیابی مشتریان گرامی به مانتوهای با کیفیت و همچنین حمایت از صنایع دستی، در حال حاضر با 2 گالری بسیار خوشنام و حرفه ای کار می کند.

اولین گالری که به خانه طراحی مُد مِریا معروف است، مانتوهایی با سلیقه های جوان پسندانه تر و حرفه ای تولید می کند که لازم بذکر است کلیه کارها از طراحی تا لحظه اتمام و آماده شدن محصولات، بطور کامل توسط این گالری انجام می شود.

دومین همکار ما، گالری پیچک می باشد که محصولات منحصربفردی برای سلیقه های مختلف و بانوانی دارد که بیشتر خواهان مانتوهای پوشیده و سنگین تر هستند.

در این قسمت جدیدترین محصول گالری پیچک را معرفی خواهیم کرد.

مانتو پیچک طرح الماس، ساخته شده از مرغوب ترین پارچه ژاکارد می باشد که با جنس عالی و با کیفیت خود، بسیار مناسب جهت استفاده در فصل بهار است. این مانتو مناسب افرادی است که دارای سایز 40 - 42 هستند و طبق بررسی دقیق کارشناسان اَرژَن مارکت، این مانتو دارای سطح کیفی عالی می باشد. گالری پیچک همواره کوشیده است تا با استفاده از معتبرترین و با کیفیت ترین اجناس، طرح های خود را آماده و به دست مشتریان گرامی برساند.