Arzhan Market handicrafts | صنایع دستی ارژن مارکت ست مردانه FENDI مدل RISTA
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

ست مردانه FENDI مدل RISTA

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 4.0

ست مردانه

 ست مردانه FENDI مدل RISTA

ست های مردانه به تازگی در جامعه ما پرطرفدار شده اند و دارای طرح و رنگ های بسیار متنوعی هستند که در اینجا به یکی از این موارد متعدد اشاره خواهیم کرد.

ست مردانه RISTA که حاوی تیشرت و شلوار می باشد، فری سایز بوده و برای افرادی که سایز Large و X-Large هستند مناسب می باشد. جنس شلوار این ست از گلکسی با درجه کیفیت مناسب بوده و مشخصات ابعادی این ست به شرح زیر می باشد:

 

قد آستین تیشرت کوتاه

قد تیشرت 72 سانتیمتر

عرض سینه 50 سانتیمتر

قد شلوار 100 سانتیمتر

فاق شلوار 30 سانتیمتر

رنگ استفاده شده در این ست ترکیب رنگ زرد و مشکی است.

 این ست برای کارهای روزمره، لباس راحتی در منزل و باشگاه بسیار مناسب می باشد.

 

 اطلاعات کامل محصولات را، پایین صفحه در بخش جزئیات فنی مشاهده نمایید.

 

خرید از ارژن مارکت ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

 صنعت مُد و پوشاک

امروزه همه افراد در سرتاسر دنیا با صنعت مُد و پوشاک آشنا هستند و به جرات می توان گفت بیش از 90 درصد از مردم جهان حداقل یکبار از انواع مختلف محصولات مُد و پوشاک استفاده کرده اند. از زمان پیدایش انسان های اولیه، آنها به خوبی می دانستند که برای پوشاندن خود نیاز به پوشش یا پوشاک دارند به همین دلیل شروع به ساخت پوشش های ابتدایی برای محافظت بدنشان در برابر عوامل و تهدیدهای مختلف کردند. با گذشت زمان، پوشش های ابتدایی جای خود را به پوشاک مدرن تر دادند تا جاییکه امروز می توانیم مدل های مختلف پوشاک را در سرتاسر دنیا و در گالری های مُد و پوشاک برتر جهانی مشاهده کنیم.

 شلوار

شلوار (پای جامه) از جمله پرکاربردترین محصولات مُد و پوشاک مصرفی برای بانوان و آقایان می باشد که در طول تاریخ و با گذشت زمان، شاهد تحولات مختلفی بر روی این نوع از پوشاک پرطرفدار بوده ایم. اصولاً شلوار به پوششی گفته می شود که برای پوشاندن پایین تنه (کمر تا مچ پا) مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که قبلاً نیز به آن اشاره شد این پوشش بین مردان و زنان محبوبیت بالایی داشته و بدلیل وجود سلیقه و تنوع های بسیار، جنس شلوار نیز بسیار مختلف و متنوع می باشد.

اگر کمی عقب تر برویم و واژگان شلوار را بررسی کنیم، به این نتیجه خواهیم رسید که شلوار در ابتدا شروال بوده که اعراب به آن سروال گفته و جمع شلوار را نیز سراویل می گفتند. در زبان های مختلف آذری، لری و کردی نیز به آن شروال می گویند. در زبان لاتین به آن Sarabara و در انگلیسی به آن Pajama که از دو واژه «پا» و « جامه» در زبان فارسی ساخته شده است.

استفاده از شلوار برای اولین بار در سال 600 قبل از میلاد مسیح ذکر شده اما قبل ازین تاریخ نیز شواهدی دال بر استفاده شلوار در ایران بیان شده است. شاید جالب باشد که بدانیم پوشیدن شلوار برای بانوان در برخی از کشورها ممنوع بوده و ازجمله این کشورها می توان به فرانسه و ترکیه اشاره کرد که هر دو در سال 2013 این ممنوعیت را حذف کردند.

 تاریخچه و رویکرد پیدایش پوشاک

مطالعات گسترده در زمینه پیدایش و استفاده از پارچه، طراحی پوشاک و لباس های متنوع نشان می دهد که تولید پوشاک با سه رویکرد کلی دینی، تاریخی و یا کاربردی می باشد. کتاب و نشریه های مختلفی هستند که مدل و طرح های متنوع را بررسی و آنها را انتشار می دهند اما فقط تعداد خاصی از این نشریات یا کاربران نگاهی عمیق تر و تخصصی تر بر روش های طراحی و فنون تولید لباس دارند. اینطور که آمار نشان می دهد در سال های اخیر و با توجه به اهمیت دادن بیشتر انسان ها به نوع و کیفیت پوشاک خود، رشد بسیاری در تولید لباس های برند و با کیفیت تر مشاهده می شود.

 

لطفاً نظرات خود را در مورد این متن با ما در اینستاگرام اَرژَن مارکت در میان بگذارید.