تی شرت ساده بگ استایل تی شرت ساده بگ استایل
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اَرژَن مارکت فروشگاه اَرژَن مارکت

ثبت نام

تی شرت ساده بگ استایل

وضعیت موجود
قیمت 149000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

 

تی شرت

تی‌شرت (به انگلیسی: t-shirt یا tee shirt) نوعی لباس است که برای پوشاندن بالاتنه به کار می‌رود. معمولاً تی‌شرت‌ها دکمه و یقه ندارند و آستین‌های کوتاهی دارند.

تی‌شرت‌ها در اصل برای پوشش زیر (زیر لباس) استفاده می‌شدند اما در حال حاضر اغلب به عنوان جداگانه و تنهایی بدون لباس‌های دیگر استفاده می‌گردد البته به غیر از سینه‌بند در زنان. اغلب تی‌شرت‌ها امروزه مزین به عکس‌هایی برای تبلیغات و بیان ایده یا ترکیبی از هر دو به همراه کلمات قابل درک و هنری هستند. تی شرت‌ها لباس‌هایی معروفند که در سراسر دنیا استفاده می‌شوند.

 

  جهت بررسی بیشتر کالا، به بخش درباره این کالا بیشتر بدانید، مراجعه بفرمایید.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

تاریخچه

تیشرت تا اواخر قرن ۱۹ میلادی وجود خارجی نداشت.در اواخر قرن ۱۹ میلادی که پوشیدن نوعی از لباس زیر تحت عنوان لباس یکپارچه یا همان Union Suit در میان مردم خصوصا زنان رواج یافته بود کم کم ایده ی جدا سازی قسمت بالایی این لباس های یکپارچه از قسمت های پایینی آن به وجود آمد.

لباس های یک پارچه به دو قسمت تبدیل شد و قسمت بالایی به حدی بلند بود که تا زیر کمر و تا حدی روی باسن رو میپوشاند.با توجه به راحتی و خنکی این لباس های زیر استفاده از آن در اواخر قرن ۱۹ میلادی در میان کارگران تخلیه ی کشتی های باری و معدن چی ها رواج یافته بود.علت این رواج گرم بودن هوای محیط کار آن ها بود.

در میان سال های ۱۸۹۸ تا ۱۹۱۳ در بحبوحه ی جنگ میان آمریکا و اسپانیا پوشیدن لباس زیر هایی با جنس کتان سفید رنگ که دارای آستین های کوتاه بود زیر یونیفرم نظامی در میان سربازان آمریکایی رواج یافت.

بعد ها این مدل زیرپوش در میان تفنگداران دریایی برای حذف لباس ژاکت یکنواخت خود در گرمای هوا استفاده شد.به سرعت تیشرت به عنوان یک تیشرت در میان کارگران در رشته های مختلف رواج یافت.

تفاوت تیشرت و پولوشرت

عمده تفاوت تیشرت و تیشرت یقه دار (پولوشرت) همانگونه که از نام آن پیداست در تفاوت یقه است.پولو ها دارای یقه ی پیراهن هستند ولی تیشرت ها دارای یقه گرد و یا یقه هفتی هستند.

چاپ روی تیشرت

چاپ روی تیشرت ها یکی از صنعت های بسیار محبوب تولید لباس است.طرح های روی تیشرت ها میتوانند به صورت اشکال متفاوتی باشند.تایپوگرافی،تصاویر افراد مشهور و معروف،تصاویر انیمیشنی و بسیاری دیگر از انواع طرح های چاپ هستند.همچنین بسیاری از خوانندگان از طریق فروش تیشرت های هواداری خود به نوعی کسب درآمد میکنند.

  • چاپ SCREEN
  • چاپ به صورت مستقیم (DTG)
  • چاپ تی شرت حرارتی
  • چاپ سابلیمیشن