وبلاگ


در بخش وبلاگ ارژن مارکت، شما همراهان گرامی می توانید جدیدترین مطالب را مطالعه و همچنین نظرات خود را در مورد متون منتشر شده، با سایر دوستان به اشتراک بگذارید.


معرفی شومیز و تفاوت شومیز با بلوز و تونیک

معرفی شومیز و تفاوت شومیز با بلوز و تونیک

در سال های اخیر نام شومیز را زیاد می شنویم. شومیز را می توان به 2 گروه کلی معرفی، تقسیم کرد. باور اول بر این اساس استوار است که شومیزها لباسی زنانه هستند که از ابتدا با طرح های مخصوص بانوان، تولید می شوند. گروه دوم بر این باور هستند که شومیزها لباس های مخصوص بانوان هستند اما طرح شومیزها معمولاً از لباس های مردانه کپی و مورد استفاده قرار می گیرد. هر دو گروه نیز این باور را دارند که شومیز نوعی پیراهن است که اغلب برای فصل بهار و تابستان استفاده شده و معمولاً جنس پارچه لختی دارند.

تی شرت و بلوز

تی شرت و بلوز

به جرات می توان گفت در فصل تابستان، تمام افراد از پیر و جوان، زن و مرد، تی شرت را استفاده می کنند. معمولاً تی شرت های شیک تر برای مهمانی یا مهم کار و تی شرت های ساده تر و قدیمی را برای جمع های خودمانی تر و یا منزل استفاده می کنیم. با سردتر شدن هوا، بلوز های مختلف از جمله یقه اسکی، جایگزین تی شرت ها می شوند. در این مقاله قصد داریم بیشتر با تی شرت و بلوزهای مختلف آشنا شویم.

تاریخچه و معرفی قاب عکس

تاریخچه و معرفی قاب عکس

قاب عکس نوعی چهارچوب (قالب) زینتی است که برای اهدافی خاص از  جمله به نمایش گذاشتن تصاویر برای مخاطبان بیشتر، حفاظت از کیفیت و تمیزی  تصویر، ارتقا زاویه دید تصویر و ... استفاده شده و دارای جنس های مختلفی از  جمله چوب، پلاستیک، PVC و ... می باشد.

اکسسوری و زیورآلات شخصی

اکسسوری و زیورآلات شخصی

سنگ‌ های قیمتی یا جواهر، اشیا تزئینی کوچکی هستند که برای زینت شخصی به صورت سنجاق های سر و لباس، حلقه یا انگشتر، گردنبند، گوشواره و دست‌بندهای زینتی، استفاده می‌شوند. این اشیا می‌توانند به بدن انسان یا لباس او متصل باشند. عبارت اشیا تزئینی در اینجا به زیورآلات با دوام محدود می‌شود و نمی توان برای مثال، گل‌ ها یی که روی مو یا بر روی لباس قرار داده می شوند را در این گروه قرار داد. قرن هاست که فلزات (غالباً به صورت ترکیب با سنگ‌ های جواهر)، مواد پایه‌ای رایج برای جواهرات بوده‌ اند، ولی مواد دیگر مانند صدف و مواد رستنی* نیز می‌ تواند به کار رود.

پوشاک و لباس های کودکان

پوشاک و لباس های کودکان

آنچه بر تن می‌ پو شند را پوشاک، تن‌ پوش یا لباس می‌ گویند. پوشاک، بدن را از گرما و سرما و دیگر مخاطرات موجود در طبیعت حفظ می‌کند. همچنین پوشاک می‌ تواند برای راحتی، پوشش بدن و نیز برای ایمنی استفاده شود. پوشیدنی‌ ها همچنین می‌ توانند نشان دهنده ی باورهای مذهبی، فرهنگی و دیگر معانی اجتماعی باشند. وظیفه اصلی پوشاک حفاظت از بدن انسان در برابر خطرات احتمالی محیط و ...

آشنایی با سبک Vintage

آشنایی با سبک Vintage

سبک وینتج در طراحی داخلی  یا vintage چیست؟ این به گونه‌ای شاید یک سبک کلاسیک محسوب شود اما آنچه که امروز به طور کلی می توان گفت و اینگونه در ذهن مردم نقش بسته است این است که وینتیج سبکی نوستالژیک با عناصر کهنه و قدیمی است که یادآور خاطرات سالهای دور و گذشته باشد و قاعده و الگوی خاصی ندارد.

مُد سازگار با محیط زیست

مُد سازگار با محیط زیست

مد پایدار بخشی از روند بزرگ طراحی سازگار با محیط زیست به‌شمار می‌رود که مطابق آن محصول، با در نظر گرفتن اثرات زیست ‌محیطی و اجتماعی که به جا خواهد گذاشت ساخته می‌شود و سعی این روش طراحی بر این است که تا حد امکان تأثیرات تخریب کنندهٔ عملکردهای انسانی در محیط طبیعی کاهش یابد به عنوان مثال چگونگی میزان کاهش وزن محصولات برای کاستن از انتشار کربن در محیط و حفظ منابع طبیعی و بقای محیط زیست را مد نظر قرار می‌دهند.

مد و پوشاک

مد و پوشاک

مد، صنعت پیچیده‌ای است که شامل صنایع کوچک‌ تری مانند فرآورده‌های پوشاک و تأمین کالا، پارچه، مواد خام، رنگ، تولید، حمل و نقل، فروش، عرضه و تقاضا و نهایتاً دوریختن آنها می‌شود. مد به صورت فصلی و در بعضی برندها به صورت هفتگی تغییر می‌کند. تقاضا برای تغییر و همراهی با مد، رو به افزایش است و به همین دلیل مصرف تولیدات ارزان قیمت با کیفیت پایین یا به اصطلاح «فَست فشن» رو به رشد است.

درباره وبلاگ و گالری موسیقی
در این قسمت، شما همراهان گرامی می توانید 2 بخش مهم را مشاهده کنید. 
1- وبلاگ
در بخش وبلاگ، می توانید جدیدترین خبرها را خوانده و نظرات خود را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید.
2- گالری موسیقی
در این بخش، جدیدترین موزیک های خارجی را گوش داده و پس از دانلود آنها، نظرات خود را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها