محصولات چرمی
کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

کیف دستی چرمی دست دوز هلیا

170,000 تومان

اولین  کارخانه چرم سازی ایران در سال ۱۳۰۸ شمسی در شهر تبریز بنا شد و پس از آن  در همدان، تهران و اصفهان نیز کارخانه‌هایی تأسیس شد. در سال ۱۳۱۱ نخستین  کارخانه ماشینی و مدرن چرم سازی در همدان توسط اردشیر یگانگی بنیان گذاشته  شد. تاریخ فعالیت واقعی صنعت چرم سازی در ایران را باید از  تاریخ فعالیت صنعت چرم در همدان محاسبه کرد. از آن پس این صنعت به تدریج در  کشور توسعه یافت به گونه‌ای که تعداد کارخانه‌های چرم سازی از یک کارخانه  در سال ۱۳۱۱ به ۲۲ کارخانه در سال ۱۳۲۲ افزایش یافت.


کیف چرم دست دوز نیلا

135,000 تومان

در  ایران نوشته‌هایی مربوط به پس از حملهٔ مغول، از خواجه رشید الدین،  نشان‌گر آنست که تجارت چرم و پوست در ایران پررونق بوده‌است، این اسناد گواه شهرت برخی شهرها مانند تبریز و شیراز در این دوره است. در دورهٔ  قاجار، همدان مرکز مهم تولید نوعی چرم، معروف به «چرم همدانی» بوده‌است، که  از پوست گوسفند تهیه می‌شد. در سال ۱۲۶۷ از جمله کارهایی که امیرکبیر به نمایشگاهی در لندن فرستاد، پوست بوده‌است. به علاوه در این دوره صادرات پوست و چرم، از اغلب شهرهای ایران به روسیه و عثمانی و هند رونق بسیار  داشت. علاوه بر همدان، شهرهای تبریز و اصفهان نیز در تولید و صادرات چرم  سهم به‌سزایی داشته‌اند.


کیف چرم دست دوز آراد

260,000 تومان

در ایران نوشته‌هایی مربوط به پس از حملهٔ مغول، از خواجه رشید الدین،  نشان‌گر آنست که تجارت چرم و پوست در ایران پررونق بوده‌است، این اسناد  گواه شهرت برخی شهرها مانند تبریز و شیراز در این دوره است. در دورهٔ  قاجار، همدان مرکز مهم تولید نوعی چرم، معروف به «چرم همدانی» بوده‌است، که  از پوست گوسفند تهیه می‌شد. در سال ۱۲۶۷ از جمله کارهایی که امیر کبیر به  نمایشگاهی در لندن فرستاد، پوست بوده‌است. به علاوه در این دوره صادرات  پوست و چرم، از اغلب شهرهای ایران به روسیه و عثمانی و هند رونق بسیار  داشت. علاوه بر همدان، شهرهای تبریز و اصفهان نیز در تولید و صادرات چرم  سهم به‌سزایی داشته‌اند. اولین کارخانه چرم سازی ایران در سال ۱۳۰۸ شمسی در  شهر تبریز بنا شد و پس از آن در همدان، تهران و اصفهان نیز کارخانه‌هایی  تأسیس شد.


کیف دوشی چرمی دست دوز تارا

429,000 تومان

بحران  اقتصادی اواخر دهه ۲۰۰۰ تأثیر زیادی بر روی بازارهای جهانی پوست و چرم  داشته‌است. از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۹ میزان تولید به دلیل بحران اقتصادی در حدود ۰٫۵٪ و قیمت‌ها تا ۳۰٪ افت داشته‌اند. از سال ۲۰۱۲ قیمت‌ها ثابت شده و با  رشدی که در سال‌های پس از بحران داشته، قیمت‌ها به بالای دوران قبل از  بحران رسیده‌است.


ست کیف چرم دست دوز رونیکا و رادمان

766,000 تومان

صنعت  چرم و صنعت خز با هم متفاوت‌اند. این تفاوت از اهمیت مواد خام مورد  استفاده در هر کدام پیداست. مواد خام مورد استفاده در صنعت چرم، محصولات  فرعی صنعت گوشت هستند؛ در حالی‌که گوشت ارزش بیش‌تری از پوست دارد. مواد  خامی که در صنعت خز به‌کار گرفته می‌شوند، ارزش بیش‌تری از گوشت دارند و به  همین خاطر گوشت به عنوان یک محصول جانبی تلقی می‌شود.


کیف عینک چرمی دست دوز سها

112,000 تومان

کیف مسافرتی (ساک) این  مدل کیف مردانه که مدل های اصلی آن در کشور بلژیک تولید می شوند کیفی است  که مخصوص باشگاه است و مناسب و جادار برای وسایل ورزشی و وزنه هاست. از ساک  های ورزشی با قیمت پایین شروع می شوند و تا کیف های مسافرتی بسیار جادار و  با قیمت بالاتر نیز ادامه دارند.


جامدادی چرمی دست دوز دیبا

125,000 تومان

کوله انواع  مختلفی دارند و در مواردی مثل کوهنوردی یا رفتن به مدرسه و دانشگاه مناسب  هستند. مزیت آن ها داشتن دو بند است که حرکت دست ها را آزاد می گذارد و  همین قضیه مورد توجه علاقه مندان به کوله پشتی واقع شده است. جنس های زیادی  وجود دارد که کوله ها از آن ها ساخته می شوند. پنبه، پلی استر، کرباس و  برخی چرم ها از مواردی هستند که در ساخت کوله کاربرد دارند. کوله ها قیمت  های متنوعی دارند و در انواع مختلفی عرضه می شوند. ولی اگر دوران دبستان را  تمام کرده اید به شما پیشنهاد می کنیم از مدل های کلاسیک آن استفاده کنید.


جاکلیدی چرم دست دوز آرتین

112,000 تومان

کیف ستچل کیفی  در سایز ها و اشکال مختلف که تا حدی عریض است و ممکن است یک یا دو بند  بلند به همراه یک بند کوچک داشته باشد به صورتی که هم امکان قرارگیری روی  شانه فرد را دارد و هم می توان آن را بصورت کج روی شانه و سینه انداخت. جیب  ها و تقسیم بندی داخلی این کیف کاملاً با سازماندهی خاصی درست شده است و  برای خانم هایی که دوست دارند کیف  زیبا و رسمی و در عین حال جادار داشته  باشند، انتخاب بسیار خوبی است.کاربرد: این کیف غیر رسمی محسوب می شود اما در مکان های نیمه رسمی مثل رستوران ها نیز کاربرد دارد.


کیف دستی چرمی دست دوز پانیذ

429,000 تومان

کیف ساحل کیف  های بزرگی هستند که معمولاً  طول بلند تری نسبت به عرض دارند, شکل هندسی این کیف  ها بصورت گوشه های گرد و یک بند برای قرارگرفتن روی شانه ها می باشد. از  انواع این مدل کیف ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:کیف های رنگارنگی از جنس حصیر , بوریا و کنف.کاربرد: شاید نام این کیف ها کمی گمراه کننده باشد و این فکر در سر بوجود آید که این نوع از کیف ها را حتماً باید لب ساحل استفاده کرد، اما  استفاده آنها تنها به لب ساحل ختم نمی شود بلکه برای تفریحات، دورهمی و  خرید روزانه نیز مناسب هستند. و حتی مدل های اسپرت تر آن نیز برای باشگاه  های ورزشی استفاده می شود.


کیف دستی دست دوز رونیکا

429,000 تومان

سایز  این مدل کیف کوچک بوده و در یک سمت آن دسته کوتاهی قرار دارد, این دسته  سایزش به اندازه ای هست که دور مچ قرار گرفته و برای همین به آن کیف مچی  گفته می شود. در ضمن این مدل از کیف به قدری سبک است که سنگینی آن مچ دست  را خسته نمی کند. داخل آن تنها وسایل ضروری جا می گیرد و همچنین به جای کیف  لوازم آرایش نیز استفاده می شود.


کیف چرم دست دوز لاوین

135,000 تومان

امروزه  کیف‌های دستی از تنوع بسیار بالاتری برخوردار هستند چون محدودیتی از نظر  کارکرد و عملکرد در آن‌ها وجود ندارد و طراحان می‌توانند خلاقیت خود را در  آن‌ها اعمال کنند به همین دلیل در نیمه دوم قرن بیستم و قرن بیست و یکم  مدل‌های بیشماری از کیف دستی زنانه  را مشاهده‌کرده‌ایم که تعدادی از این مدل‌ها به نمادها و شاخصه‌های ماندگار  فرهنگی هر دوره تبدیل شده‌اند. در قرن بیست و یکم کیف‌های زنانه را در هم  مدل و قیمتی می‌توان یافت که عموما از مدل‌های اصلی و معروف برندهای معتبر  کپی می‌شوند و به تولید می‌رسند اما مدل‌های اصیل و کلاسیک هنوز در  بالاترین قیمت‌ها به فروش می‌رسند و محبوبیت خود را حفظ کرده‌اند.


کیف چرم دست دوز سپهر

182,000 تومان

در  قرن بیستم کیف‌ها فرمی عملکردی‌تر به خود گرفتند و به تدریج زنان بیش از  مردان از کیف‌ها استفاده می‌کردند و کیف‌هایی که محفظه داخلی، قفل و چفت و  بست فلزی داشتند وارد بازار شده و محبوب شدند. در این دوره کیف دستی به  بخشی از لباس روزمره تبدیل شد و خانم‌ها چیزهای مختلفی در کیف خود  می‌گذاشتند از لوازم آرایشی گرفته تا دوربین اوپرا و بادبزن دستی. در دهه  ۱۹۲۰ با تحول دنیای فشن دیگری لزومی نداشت کیف‌ها کاملا با لباس‌ها ست  باشند و فرم‌های ساده‌تر و شکیل‌تر باب شدند. در دوره جنگ جهانی دوم با  کمبود منابعی مثل فلزات و چرم، ساخت کیف با محدودیت‌هایی مواجه شد و  تولیدکنندگان به ساخت کیف از چوب و پلاستیک روی آوردند.


کیف چرم دست دوز لیدا

260,000 تومان

در  اوایل قرن نوزدهم با اختراع خط آهن و ارتباط کشورها با یکدیگر کیف‌های  مدرن راه خود را به سراسر اروپا باز کردند. در این دوره با افزایش سفرهای ریلی استفاده از کیف‌های بزرگ و چمدان نیز بسیار باب شد چون کیف‌های معمولی  برای حمل لوازم در سفر جای کافی نداشت. در سال ۱۸۴۱ یه تاجر انگلیسی به نام ساموئل پارکینسون متوجه شد که همسرش در سفر چندین کیف کوچک دستی حمل  می‌کند بنابراین به سازندگان کیف، یک کیف بزرگ دستی سفارش داد تا همه وسایل  خود را یکجا حمل کند. این کیف هرچند با انتقاداتی همراه شد و برخی معتقد  بودند حمل کیف به این بزرگی و سنگینی برای خانم‌ها مناسب نیست اما به سرعت  در اروپا محبوب شد و به تدریج فرم مدرن‌تری به خود گرفت و امروز هم در  اشکال مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.


کیف چرم دست دوز شیوانا

429,000 تومان

در  اوایل دوره مدرن در اروپا کیف زنانه تنها برای یک منظور به کار می‌رفت؛  حمل سکه. این کیف‌ها خیلی کوچک بودند و از پارچه نرم یا چرم ظریف ساخته  می‌شدند و بیشتر آقایان از آن استفاده می‌کردند تا خانم‌ها. در قرم هفدهم  در اروپا گلدوزی یکی از هنرهای ضروری زنان به شمار می‌رفت و خانم‌ها حتما  باید پیش از ازدواج این هنر را فرامی‌گرفتند به همین دلیل در این دوره  کیف‌های گلدوزی شده زیبایی ساخته شده و توسط بانوان مورد استفاده قرار  می‌گرفت. در قرن هجدهم فشن در اروپا با تاثیر از هنر یونان و روم باستان به  سمت سادگی و فرم‌های لاغر و کشیده تمایل پیدا کرد (دوره نئوکلاسیسیسم) و  خانم‌ها به کیف‌های ظریف‌تر و مرتب‌تر که ظاهری پف و شلخته نداشته باشد  علاقه پیدا کردند و به این ترتیب کیف‌های قلاب دوزی معرفی شدند.


کیف چرم دست دوز رادمان

429,000 تومان

کیف  دستی زنانه یکی از اکسسوری‌های قدیمی است که امروزه کاربرد و نقش مهمی در  دنیای مد دارد. هرچند استفاده از اصطلاح کیف دستی یا Handbag  به آغاز قرن  بیستم میلادی باز می‌گردد اما تاریخچه کیف دستی زنانه و منشا پیدایش آن به  چندین قرن پیش از آن بازمی‌گردد. در این دوران کیف‌های زنانه تغییرات  بسیاری داشتند و از فرم‌های خیلی کوچک تا فرم کیسه‌ای، چمدانی و اشکال دیگر  به مدل‌های متنوع امروزی رسیده‌اند. عوامل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در  این تغییرات و تحولات موثر بوده‌اند که هنوز هم تاثیر خود را می‌گذارند. در  این مقاله بیشتر با تاریخچه کیف دستی زنانه و سیر تحول آن در چند قرن اخیر آشنا خواهیم شد.


کیف چرم دست دوز رادین

70,000 تومان

کیف  یکی از وسایل ضروری همه افراد به ویژه خانم ها است. اما برای آقایان و  خانم ها مدل های مختلفی دارد و برای مکان های مختلف از کیف های متفاوت و مناسب آن مکان استفاده می شود. آسمونی در این بخش انواع کیف زنانه و انواع  کیف مردانه به همراه کاربرد هر کدام از آن ها را برای شما عزیزان شرح می  دهد.


کیف دوشی چرمی دست دوز رامتین

337,000 تومان

صنعت  چرم و صنعت خز با هم متفاوت‌اند. این تفاوت از اهمیت مواد خام مورد  استفاده در هر کدام پیداست. مواد خام مورد استفاده در صنعت چرم، محصولات  فرعی صنعت گوشت هستند؛ در حالی‌که گوشت ارزش بیش‌تری از پوست دارد. مواد  خامی که در صنعت خز به‌کار گرفته می‌شوند، ارزش بیش‌تری از گوشت دارند و به  همین خاطر گوشت به عنوان یک محصول جانبی تلقی می‌شود.


کیف دوشی چرمی دست دوز آرتین

236,000 تومان

چرم،  ماده ای طبیعی، بادوام و منعطف است که از دباغی پوست خام جانوران، به‌ویژه  گاو به‌دست می‌آید. فرایند دباغی، پوست فسادپذیر را به یک مادهٔ طبیعی  پایدار، دایمی و انعطاف‌پذیر برای کاربردهای گوناگون تبدیل می‌کند. چرم در  تلفیق با چوب، پایهٔ فناوری باستانیان را شکل می‌داده‌است.


کیف دوشی چرمی دست دوز پامیر

356,000 تومان

اولین کارخانه چرم سازی ایران در سال ۱۳۰۸ شمسی در  شهر تبریز بنا شد و پس از آن در همدان، تهران و اصفهان نیز کارخانه‌هایی  تأسیس شد. در سال ۱۳۱۱ نخستین کارخانه ماشینی و مدرن چرم سازی در همدان  توسط اردشیر یگانگی بنیان گذاشته شد. تاریخ فعالیت واقعی صنعت  چرم سازی در ایران را باید از تاریخ فعالیت صنعت چرم در همدان محاسبه کرد.  از آن پس این صنعت به تدریج در کشور توسعه یافت به گونه‌ای که تعداد  کارخانه‌های چرم سازی از یک کارخانه در سال ۱۳۱۱ به ۲۲ کارخانه در سال ۱۳۲۲  افزایش یافت.


کیف دوشی چرمی دست دوز ویناک

434,000 تومان

در  ایران نوشته‌هایی مربوط به پس از حملهٔ مغول، از خواجه رشید الدین،  نشان‌گر آنست که تجارت چرم و پوست در ایران پررونق بوده‌است، این اسناد  گواه شهرت برخی شهرها مانند تبریز و شیراز در این دوره است. در دورهٔ  قاجار، همدان مرکز مهم تولید نوعی چرم، معروف به «چرم همدانی» بوده‌است، که  از پوست گوسفند تهیه می‌شد. در سال ۱۲۶۷ از جمله کارهایی که امیر کبیر به  نمایشگاهی در لندن فرستاد، پوست بوده‌است. به علاوه در این دوره صادرات  پوست و چرم، از اغلب شهرهای ایران به روسیه و عثمانی و هند رونق بسیار  داشت.


دسته‌بندی